Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy kövér lánynak van esélye tizenévesen fiút találni?

Figyelt kérdés
Elég kövér vagyok és fogszabályzós is.
2011. márc. 30. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen, van! Nem lehet mindenki tökéletes alkatú. Fogszabályzó már egy másik dolog... Hány éves vagy? 20/F
2011. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fiú vagyok, hanem felnőtt nő. De sokat beszélgettem fiúkkal, férfiakkal, és nagyon sok pasinak tetszenek a duci lányok. A fogszabályzó csak ideiglenes, hogy szép legyen a mosolyod majd. Amúgy ha jobban körülnézel, többnyire a duci lányoknak nagyon szép arcuk van! Láttam én már nagyon dundi lányt egy jóképű, normál testalkatú fiúval karonfogva sétálni. :)

Fel a fejjel, lesz udvarlód. De azért ha bántanak a súlyos plusz kilók, kicsit diétázz. Ha már egy tíz kiló lemegy, jobban fogod magad érezni, azt érzed megnő az önbizalmad, ez kisugárzik kifelé is, ezáltal több fiúnak megakad a szeme rajtad! :)

Nem akarsz fogyizni kicsit? Már csak magad miatt is.

2011. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is van. Ismertem olyan lányokat, akik, ahogy nőttek, serdültek, lefogytak. Tehát, még az sem biztos, hogy Nálad ez az állapot végleges.
2011. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akinek sikerült, pedig nem volt szép egyáltalán. Csak sokat kell ismerkedned és belevalónak kell lenned.
2011. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Írd már le légyszives hány éves vagy, milyen magas és kb. hány kiló? Csak hogy tudjuk kb milyen alkatú lányt képzeljünk. :)
2011. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

persze , nekem is hasonló lány tetszett vagy 2 éve

már amennyire mondhatom 3 adatra hogy hasonló :P

2011. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet,mire nagyobb leszel úgyis lekerül a fogszabályzó,kikupálódsz!

De ha nem hiszel,így magadban,akkor fogyj le,kezdj el sportolni...sikerült nekem is lefogynom 20 kg-t,és lett barátom is,és elégedett vagyok magammal,persze,még a csipőmön van felesleg,de mozogni kell,mozogni,mozogni!!!

De amúgy,a kisugárzás a legfontosabb,ha duci vagy,ha nem!

19/L

2011. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15/f vagyok.

Nem akarok bunkó lenni,és lelombozni,de szerintem nem.Hiába van akármilyen szép artcod,vagy akármilyen kedves,barátnőnek nagyon nagyon ritka h felvállanak.Mert ez valamilyen szinte ciki a haverok előtt meg minden,hiába jössz be,lehet nem egy embernek.Az emberekbe ilyen korban szerintem sokkal jobban él az ideál,és te nem tartozol ebbe bele.De ahogy tellik az idő,ez egyre jelentétktelenebb lesz,és hidd el vannak olyanok akik pont a ducibb lányokra buknak.Addig is,szerintem sportolj,és próbálj meg ismerkedni.Barátokból soha nem elég,és abból még bármi lehet!:)


ui:fogszabályzó...szerintem manapság ez már egyáltalán nem hátráy,sőt divatos.Szóval az nem gond!:)

2011. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi amit írtato kb 15 ver vagyok olyan 168 és kb 100 kg
2011. márc. 30. 21:41
 10/10 Valaki0702 ***** válasza:
hát attol füg mennyire sztem fogy le nem baj az addig szar mert ha megvan utánna jól fogod érezni magad és még pasid is lesz
2011. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!