Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves lányokat elengednén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányokat elengednének egy ottalvós bulira?

Figyelt kérdés
Szülinapi bulimat egy kisebb pizsamapartival szeretném megünnepelni, a legjobb barátaimmal(3-4bnő). Elengednék a bnőim szülei őket, úgy, hogy itt alszanak nálam, ha van 2 bátyám???
2009. febr. 26. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy te is, szerintem elképzelhető, hogy belemennek a szülők.
2009. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem el,bár engem nem hiszem hogy elengednének,mert egyszer volt olyan alkalom hogy szülinapi buliban voltam és egy kicsit piaszagúan értem haza :) de az is kora este volt..:D szal engem félne elengedni de próbálják megkérdezni..:)

15/L

2009. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok.
2009. febr. 26. 13:25
 4/15 A kérdező kommentje:
Az egyik bnőm már aludt itt... őt biztos elengednék. De a többieket nem tudok.:/ Nekik úgy tudom szigorúak a szülei:S De amúgy nem piálnánk (annyit).:D És ismernek a bnőim szülei, és tudják, hogy jó kislány vagyok.:D Csak azt nem tudom, hogy a bátyáim milyen akadályokat jelentenek...:/
2009. febr. 26. 13:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem problémáznék ezen, de én eléggé szabadjára engedem a lányom. De szerintem ebben semmi rossz nincs. Szülők otthon lennének?
2009. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, itthon lesznek a szülők is...
2009. febr. 26. 13:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor 98% :) hány éves leszel és mikor?:D
2009. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a szülők is otthon lesznek szerintem semmibe nem köthetnek bele. Biztos elengedik a barátnőidet.
2009. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
16 éves leszek, 3 hét múlva.:) Csak már kezdem szervezgetni, hogy mi hogy lesz, mert tavaly is túl későn kezdtem el, aztán nem jött össze.:D Az még a gáz, hogy a szülinapom csütörtökön lesz, és utána hétvégén szombaton nem leszek itthon.:S és ha ottalvóst akarok, akkor nem tehetem vasárnapra, mert hétfőn már suli, meg péntekre sem tehetem, mert szombat kora reggel már utazok és ki kell aludnom magam... szóval nem tudom, mikor tartsam... az gáz, ha egy héttel a sznapom előtt tartom a bulit?:D
2009. febr. 26. 13:37
 10/15 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy elengedik őket.:) Amúgy köszi mindenkinek!
2009. febr. 26. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!