Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érzik magukat a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzik magukat a pasik, mikor a nők úgy istenigazából megbámulják őket? Kellemes vagy inkább kellemetlen?

Figyelt kérdés

Az már lejárt lemez, milyen dolog nőket stírölni.

Kíváncsi lennék, hogy megy ez a pasiknál. Néztek már meg bennetek úgy, mint egy darab húst a hentesnél? Elől, hátul, a hátsótokat, a karotokat stb?

Vagy ez csak a nőknél van?

Milyen érzés? Büszkeség tölt el, vagy inkább kellemetlen?


2011. márc. 30. 21:46
 1/10 anonim válasza:
Engem inkább büszkeség tölt el,mi másért néznének meg...mármint nem vagyok beteg vagy ilyesmi:)
2011. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar es szivesen leleptem volna onnan. Vegyes erzelmek fogtak el. Jol is esett, de egyben kellemetlen is volt.
2011. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit kellemetlen mert én sosem voltam a "reflektorfényben"
2011. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen élményeim még voltak, nem szoktak megbámulni a nők, de ha úgy alakulna biztos örülnék neki.
2011. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha jó formában vagyok, értem ezalatt, hogy nem keltem fel bal lábbal, jól be van állítva a hajam és valami jó gönc van rajtam -nem csak épp felkaptam valamit a siettségben- akkor bizony baromi jó :) mindig hízik a májam amikor egy ismeretlen lány szépen mosolyog esetleg rámköszön.
2011. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én elég sz@rul szoktam magam érezni magam ilyenkor :s
2011. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, gondolom amikor kedvesen mosolyog és látszik, hogy bejössz neki, akkor jó érzés.

De én arra lennék kíváncsi, milyen, amikor csak a testedet nézi. Nem érdekled őt, nem akar megismerni, csak az jár a fejébe: "ejj micsoda jó seg.e van..." Amikor szinte csak egy darab formás, izmos húst lát maga előtt.

Ahogyan sok pasi is nézi a nőket...

2011. márc. 31. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:
rám szerencsére nem lehet húsként tekinteni , bennem mindenki a gyökeret látja :D:D
2011. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ááá tuti nem :D :D
2011. ápr. 2. 13:58
 10/10 anonim válasza:
Ilyen gondom nincs, ha az asszony észreveszi, hogy bámulnak kiszúrja a szemüket :D
2011. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!