Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Némelyik mai csaj nem megérdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik mai csaj nem megérdemelné, hogy istenigazából lekeverjenek neki egyet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ilyenre elvileg még gondolni sem szabad, de néha azért eszembe jutott már. Igaz, nem tettem meg soha, csak elméleti síkon volt.

Igazából szeretem és tisztelem is a nőket, de csak az igazi nőket! De manapság ezekből egyre kevesebb van. Helyettük egyre undorítóbb "nőnemű lények"-et látni, akik már gyakran messze lekörözik a fiúkat ocsmány viselkedés terén, miközben előszeretettel hivatkoznak a női mivoltukra.

Én azonban azt mondom, hogy valamit valamiért. Ha egy lány elvárja a tiszteletet, akkor viselkedjen is úgy! Ne pedig utolsó paraszt módjára, ahogyan az manapság egyre jobban elterjedt! Gondolok itt mások lenézésére, megalázására, akár nyilvános megszégyenítésére is. Szerintem ez ebben a formában nagyon nincsen rendben.


2011. jún. 24. 21:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Van amelyik megérdemelné...
2011. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%
ez így jogos!
2011. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 szamóca.. ***** válasza:
74%
láttam már olyan női viselkedést, amire azt mondom hogy oké, megérdemel egy pofont. akár férfitól is, hiszen teljesen mindegy. természetesen az erőviszonyokat szigorúan figyelembe véve, nem betörni az orrát, de olykor-olykro egy józanító hiszticsillapító tasli szerintem belefér.
2011. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen igazad van. Aki megérdemli, azt kell tisztelni, aki egy utolsó undorító bunkó, azt pedig úgy kellene kezelni, persze ez manapság nem fordul elő(nőknél).
2011. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%
Tényleg nincs rendben, de te se vagy rendben ha ilyen "istenigazából lekevernék neki egyet" gondolataid vannak. Ez azért téged is minősít...
2011. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%
egyetértek. vannak, akik képesek egy másikat tönkretenni a beteges kis játszmáik miatt...
2011. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

énis így vagyok vele, főleg a 15-18 éves korosztályban vannak ilyenek, de akad feljebb is...

Aki megérdemli az kapjon, hiába nő...lehet engem elítélni...

2011. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
A 91%-os vagyok, hu csak én vagyok ennyire pofon-ellenes :DD
2011. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 napietus ***** válasza:
100%
úriember nem üt meg nőt. azzal, hogy nem adod meg az örömöt neki, hogy lejárasd magad ilyen viselkedéssel, szerintem nagyobb pofont adsz az egójának, mint amekkorát a kezeddel tudnál a pofijára :)
2011. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Néhány részben igazad van :S (Ha egy lány elvárja a tiszteletet, akkor viselkedjen is úgy!)

DE! Emelkedj felül! és véleményem szerint kicsit sem vagy jobb náluk, ha megütnél egyet. Elméleti síkon se ütögesd XDXD Inkább válogasd meg a baráti köröd, vagy a társaságot ahova mész. Sok értékes ember és nő van a világon.

Az agressziódat meg éld ki vmi máson, sportolhatnál...

2011. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!