Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szerelmesnek lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmesnek lenni egy sztárba?

Figyelt kérdés

Találkoztam már vele , beszéltem vele és mindent tudok róla mielőtt jönnének a ' nem is ismered hogyan lehetnél szerelmes? ' típusú válaszok. . .

Van egy fiú akiért egy időben képes lettem volna akár meghalni azonban mostmár egyáltalán nem érdekel mert csak is arra a sztárra tudok gondolni. Bármit meg tennék érte . . . Hetekig nem ettem csak hogy elmehessek a koncertjére . . .

Ő érte élek ő a mindenem . . .


Tudom ez nem normális . . . >.<

Nem tudok tenni ellene . . .


Ha lehet normális válaszokat kérnék . . .


17L


2011. márc. 31. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem ismered, csak azt hiszed. Tudsz róla tényszerű infokat, meg azt, hogy mit mutat meg magából a közönsége felé. És ezek alapján született meg benned egy ideál, amibe beleszerettél. De ez az ideál NEM egyenlő azzal az emberrel!

Egyébként ha beszéltetek már egyszer, beszélgessetek újra, meg újra... Aztán előbb-utóbb talán tényleg megismered.

2011. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tök kiváncsi vagyok ki lehet az a sztár. :)
2011. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztárokba nem lehet szerelmes lenni, mert őket nem lehet ismerni, mert még a saját anyjuk sem ismeri őket. A sztár nem ember, hanem sztár. A sztárokat kitalálják, saját személyiségük nincs, vagy már nem emlékeznek rá.
2011. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben,és tudom,hogy nem könnyű.De majd idővel elmulik,majd meglátod.

Nekem ugy történt,hogy teljesen kiábrándultam belőle,mert ahogy egyre jobban megsimertem,rájöttem hogy ő nem oylan mint ahogy én elképzeltem,és ez nagyon lehangoló kezdett lenni.De mai napig is szerete a zenéjét,de koncertre nem járok.

Amugy mennyire ismered?Szoktatok találkozni?Vagy csak koncerteken?És hogy látod,lenne esélyed összejönni vele?

Szerintem jól gondold meg mit csinálsz,mert néha nagyon megjátszák ám magukat.Elvégre ez a feladatuk,hogy minél több rajongot szerezzenek.

Ha gondolod irhatsz priviben és elmeséled hogy ki az :)

És én is mesélek a sztorimról. :)

23/L

2011. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

14:25: lehet. . . viszont én rá nem tudok sztárként tekinteni . . . nekem ő nem csak egy sztár . . .


14:28: nem igazán szeretnék mesélni magárol a személyről :$

azonban a te sztoridra kiváncsi lennék ha nem baj . . . : D

2011. márc. 31. 14:31
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

ugye havas henrik?

beletrafáltam ugy

te kis perverz sztárnyalogató

2011. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PT-Daniel ***** válasza:

Ha ismered, akkor mi a gond. ha öt is erdekled, a reszedröl kell bizalom, mert ö masoknak is tetszik...


De definialjuk a sztarsagot. Mert Magyarorszagon nagyon viccesnek talalom, hogy szinte minden 10. embert celebbe nyilvanitanak.


Erdekes, hogy ö milyennek latja magat. Van egy baratnöm, aki egy zeneszhez ment, de a srac abszolut nem viselkedik ugy, mint aki tömegek elött fel szokott lepni, akik neki ujjonganak. Van a közelebbi ismerettsegemben nehany modell csajszi, aki nemzetközi szinten jelenik meg kifutokon es reklamokban, megsem gondoljak, hogy celebek lennenek. Mikortol sztar valaki?


Ha azert sztar, mert tud valamit, amivel kiemelkedik a tömegböl es ezt lelkesen csinalja es ezert elismeresben reszesül, akkor nem latom akadalyat, hogy összejönnetek.


Ha esetleg regebbota baratkozol vele, akkor neked meg az az elönyöd, hogy nem csak azert erdekel teged.


Sok sikert kivanok.

2011. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

csak mert olyan választ kaptál ami nem tetszik nem azt jelenti hogy nem igaz tipik idióta hozzáállás

homokba dugod a fejed és baromira örülsz neki hogy kaptál pozitív viszajelzést ne is törődj vele hogy ki mi9t mond de akkor minek kérdezel?

2011. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
h hívják?:D
2011. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez csak plátói szerelem, sosem működne úgy, mintha a sztárrá válása előtt is ismerted volna, mert az úgy teljesen más. a kérdésedben is sztárként emlegeted, vagyis csak a sztárt látod benne. a sztárok meg amúgy sem jönnek össze rajongókkal, mert tudják hogy nem ismerik. ha meg úgy ismered, hogy évek óta, és nem úgy találkoztál vele hogy kaptál egy autogrammot, hanem beszélgettél vele vagyis egyáltlaán tudja hogy ki vagy akkor meg nem lényegtelen hogy sztár-e vagy sem? de amúgy nem lenne fura hogy felmegy hozzátok és teli van ragasztva a képével a falad? szóval szerintem felejsd el
2011. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!