Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renesmee18 kérdése:

Beleszerettem egy külföldi sztárba. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy beleszerettem egy külföldi sztárba. Német nemzetiségű, de most Los Angelesben él. 5,5 évvel idősebb mint én. Nem igazán szeretném elmondani, hogy ki az, mivel nem szeretném, hogy engem kritizáljatok. ( Ismerve a válaszolók többségét. )Igazság szerint néha arra gondolok, hogy talán lenne esélyem, mivel kimondottan jól beszélem a német nyelvet is. Ráadásul még szép is vagyok. ( Ezt nem csak hiúságból mondom) Szóval nem igazán tudok másra ránézni se. Mert vannak helyes, aranyos, jó fej srácok akik érdeklődnek irántam, de valahogy nem tudom őket elképzelni magam mellett. Valahogy olyasmit érzek mintha bűntudatom/lelkiismeret furdalásom lenne.

Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

A válaszokat előre is köszönöm. Egy 17 éves lány.


2011. júl. 30. 00:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
csak nem Sebastian Vettel?
2011. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Esélytelen, ne akarj magadnak még nagyobb fájdalmat okozni...
2011. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Semmi esélyed. Az ilyen hírességeknek nem 17 éves lány kell. Lehet szép vagy de nekem meg sok a pénze :D....

Felejtsd el .

2011. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
velem is ez volt de szerencsére kb egy év után elmúlt
2011. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
biztos vmi tokiohoteles csíra
2011. júl. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán akar elmúlni. Nem tudom, hogy mit tehetnék. A válaszokat köszönöm. :D
2011. júl. 30. 00:37
 7/29 anonim ***** válasza:
annyit tudsz tenni h nézed a képeit :)
2011. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem Sebastian Vettel. :D
2011. júl. 30. 00:40
 9/29 anonim ***** válasza:
Felejtsd el .
2011. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ez a szeretet sose lesz viszonozva. Viszont, akiket rendes, normális srácokat lepattintasz, ők a valóság.:)
2011. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!