Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta lett elvárás a sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett elvárás a sportos női test?

Figyelt kérdés

Mostanában minden kérdésnél előkerül és nyilván tudok aludni emiatt, de akkor is bosszantó, hogy ezen az oldalon csak a tökéletes nőket "lájkolják". Nincs időm sportolni, mert rengeteget dolgozom. Nem vagyok túlsúlyos mégis testképzavarom van az ilyen megnyilvánulások miatt. [link]

Kb. ilyen az alakom, nem sovány és nem is túl edzett. Ez most már komolyan "kövér"???


2011. márc. 31. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
hogyha olyan az alakod mint a képen akkor nem kell aggódnod. gyönyörű vagy. a sport nem egyenlő a tökéletes testtel.
2011. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én nem várom el. Nekem jobban tetszik a nőies, duci lán
2011. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*lány. Előző voltam.
2011. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kép szerintem is szép, látom én is, és tényleg ilyen alakom van, csak tudom, hogyha magamrol raknék fel egy random képet (amit sose tennék, elmúltam már 12 ) megvilágítás nélkül, akkor tuti kapnék rengeteg kritikát, hogy sportolj és a többi. Manapság már mindenki sportol? Nekem 12 órás műszak mellett nem nagyon van időm...
2011. márc. 31. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Egy nő legyen igazi nő,ne pedig önkínzo palcika.En imadom ha van mit fogni a csajon es szerintem a ferfiak tobbsege is igyvan vele.En sokkal jobban szeretm a kicsit husis lanyokat ,mint sportosakat ,a vékonyak pedig kifejkezetten nem tetszenek.
2011. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Kb. azóta, mióta elvárás a sportos férfi test. A képen, amit kiraktál tényleg szép a csaj. Csak az a baj, hogy vannak olyan nők, akik elhanyagolják magukat ilyen téren és feljön egy-két kiló, ami egy addig szép teltkarcsú alakot simán el tud vinni a kövér kategóriába. A sport amúgy is szerintem alap, mozgás nékül nincs élet. Volt olyan időszakom, amikor nem tudtam sportolni, teljesen más ember voltam akkor és most. Lehet, hogy hullafáradtnak érzed magad munka után és legszivesebben lefeküdnél aludni, egy, másfél óra kocogás, edzés, aerobic, ha hozzá vagy szokva a mozgáshoz energizál. Nekem elhiheted.
2011. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A sportos női test mindig is vonzó volt, de ha neked ez nem szimpatikus, vagy nem szeretnél sportolni, attól még lehetsz csinos. Azért vonzóbb a sportos nő a férfiak számára, mert egészséget sugároz. Igazából a férfiak számára azok a nők vonzók biológiailag, akik genetikailag rendben vannak és természetesen annak, ha valaki genetikailag oké, annak az a jele, hogy egészséges. Ez ugyanolyan, minthogy a szimmetrikus arc szebb, az a szem szép, aminek fehér a szemfehérje, az a bőr szép, ami makulátlan...stb. De ha már annyit foglalkozol vele, hogy feltetted a kérdést, akkor valószínűleg nem vagy elégedett magaddal. Nem kell stresszelni, mert a legvonzóbb nő az összes közül a kiegyensúlyozott, mosolygós nő...
2011. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a képen lévő nő is sportol és persze photoshopot is használ :)
2011. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!