Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor leszbikus vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,az egyik legjobb barátnőm.

Nagyon szeretem meg minden.

De mostanában többet érzek iránta mint barátság,

azon szoktam gondolkozni mi lenne ha ő meg én például csókolóznánk stb.

Nagyon szeretek a közelébe lenni,megérinteni,megölelni.

Volt már olyan amikor átölelt és puszilgatta a nyakam,fenekemet megfogta..

Elmondjam neki mit érzek iránta?

Rendes válaszokat szeretnék.

:)


2011. márc. 31. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lol benne van de h biszex az tuti
2011. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

hány éves vagy?

voltál már fiúval?

szerintem ne menj bele.tudom,hogy ez nem könnyű,de ne menj bele.nem éri meg.lehet vissza utasít és aztán elmondja mindenkinek.akár mi lehet.nem szabad ilyet csinálni.ez nem jó dolog.egyébként a férfiak nagy részét ez izgatja,de az ilyen lányokat még sem veszik komolyan.nem lesz komoly kapcsolatod soha,ha ezt meg teszed.inkább,csak fiúzz..:)))

2011. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

16 vagyok egyépként

2011. márc. 31. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

nem vagy lezbikus, és biszex sem, csak a mai divat már azt diktálja hogyha szereted a barátnődet, fiúk a haverjaikat akkor már biszexek/b,uzik/lezbik.

majd ha már a fiúkra egyáltalán rá s enézel, ha már több csaj is érdekelni fog és elmúltál 21, beszélhetünk róla.

2011. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy kamaszkori kíváncsiság. De ha később is lesznek ilyen érzéseid, akkor sincs semmi baj, mert ezzel nem bántasz meg senkit. Csak Rád tartozik.
2011. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!