Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy balhé lenne belőle, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy balhé lenne belőle, ha ezt valaki egyszer megcsinálná?

Figyelt kérdés

A vasárnapi Naplóban, a tv2 műsorában gyakran lehet látni a rejtett kamerával készült leleplező riportokat. A témák általában egy-egy visszaélés, jogszabály kijátszása és hasonlók.

Nekem viszont a következő jutott az eszembe, ha már a témánál vagyunk. Ugyebár a médiából az árad, hogy ma minden fiú könnyedén talál magának lányt, akár komoly kapcsolatra, akár alkalmira. Ez egyesekre valóban igaz. Ugyanakkor létezik egy másik csoport is, akiknek nem az öröm, hanem inkább a bánat jut, egyrészt a "nélkülözés", másrészt a sorozatos megalázások, lenézés formájában. Velük senki sem törődik.

Mi lenne, ha egyszer összeállna egy ilyen emberekből álló csoport és rejtett kamerával felszerelkezve nekivágna az éjszakának? Ezúttal nem fájnának a durva visszautasítások, tapló lepattintások, mert tudnák, hogy itt még nincs vége. Sorban felvennék az anyagot, aztán összevágnák otthon és felraknák a youtube-ra és más videomegosztó oldalakra. Sok, nappal teljesen másféle ember igazi arca lepleződne le, azt gondolom.

Kíváncsi lennék, mi sülne ki belőle.


2011. márc. 31. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem azok az emberek,akik megalázó módon koptatják le az ellenkező nemű próbálkozókat,nem fognak ettől megijedni...sőt,inkább begurulnak és ha leleplezik a "tetteseket",akkor...hadd ne folytassam.:S

Őket nem lehet ilyen módszerekkel megnevelni.:(

2011. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A lekoptatott srácokban pedig a hiba legkisebb szikrája sincs.


Amúgy nemhinném, hogy különösebb visszhangja lenne, aki bunkó, az mindig bunkó.

2011. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

21.54

Lehet, hogy tényleg igazad van.


22.04

"a hiba legkisebb szikrája"


Miért, mire gondolsz? Képzeld el, bármilyen hihetetlen is,

teljesen normális, korrekt külsejű srácokat is simán elküldenek az utcasarki anyjukba.

2011. márc. 31. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem egyeznek bele, akk személyiségi jogok megsértése, és feljelenthetnek
2011. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, mert érdekes, hogy az ilyenek rögtön másra hárítják a felelősséget. Mondjuk saját maga szerint mindenki normális... Ha meg nyilvánvaló ok nélkül küldenek el, hát rossz lányt választottál, ennyi. De azért egy pici esélyt adjatok annak is, hogy mégiscsak ti szúrtok el valamit.
2011. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

22.17

Végülis igaz. Nem születik minden ember macho-nak, ezt szúrjuk el.

2011. márc. 31. 22:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Macho az osztrákok kapusa, és látszik, hogy tévedhetetlennek hiszed magad. Ez a hiba. De főjél csak a saját levedben...
2011. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hú, de nagyot mondtál most!

Azt te csak szeretnéd! Elmegyek ebből az országból, más országokban még a magamfajtát is emberszámba veszik.

2011. márc. 31. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez pontosan így van. Mindenki tökéletesnek hiszi magát. Én mondjuk sose küldtem el fiút durván. Megmondtam neki hogy nem lehet köztünk semmi, vagy csak annyit mondtam h már foglalt a szivem bocsi. Dúrván sose szóltam be senkinek, mégha tolakodóan is viselkedett. Pesze lehet a sokadik eset után én is bepöccentem volna. Amúgy tényleg személyiségi jogokat sértene a videó, hacsak nem takarjátok ki az arcát. Ki lehet póbálni, viccnek jó. Biztos sokan megnéznék. Egyébként lehet h rossz helyen próbálkozol? Nem az éjszakában kell magadnak párt keresni. Ha csak egy éjszakára kell a csaj akkor megértem, de komoly kapcsolatot nagyon nehezen fogsz így találni. Próbálj abból kiindulni, hogy te mit szeretsz csinálni. Étem itt ezalatt, hogy próbálj meg NAPPAL olyan társaságokat, csoportokat, intézményeket keresni akiknek ugyanaz a hobbija mint neked. Hidd el hamarabb rád fog köszönteni a szerencse :)

L/24

2011. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 24 éves ifjú hölgy! Te vagy az én emberem! Ha minden lány ilyen lenne, akkor ez a kérdés sem jött volna létre!
2011. márc. 31. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!