Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl érzékeny házi nyuszi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl érzékeny házi nyuszi?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot ,elkezdtünk barátkozni ,közbe lefeküdtünk közös megegyezéssel egy éjszakás kalandnak könyveltük el . Sokáig csak msnen tartottuk a kapcsolatot,erösödött a barátság ,azt hittem minden rendben , de mikor személyesen is találkoztunk mintha zavarban lett volna . Miért nem tudja felnöttként kezelni?miért viselkedik ugy mint egy kamasz?Mással is történt ilyen?Am bocsi ha kusza lett de hajnali 4kor ez van,és azért a családi kapcsikhoz irtam mert itt akad értelmes válaszoló . Elöre köszi .
2011. ápr. 1. 03:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Jo lenne tudni ahhoz, hogy tudjuk, mennyire lehet ezt a sracot komolyan venni.
2011. ápr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenkiben ott van a gyerek, ezt ne feledd...zavarban volt, tetszel neki. sztem ez ilyen egyszerű.
2011. ápr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A srác 27 én 23 vagyok .Azért furcsa számomra a viselkedése ,mert az élet más területein nagyon határozott ,most meg ovodásként viselkedik és ez zavar .

Az meg h tetszem neki....hát állandóan azt hangoztatja ,h épp kit hivott randizni,meg leirja ,h milyen csajok jönnek be neki külsöre és belsöre és ez mind az én ellentétem . Viszont ha én mesélem neki h ismerkdem v randizok már féltékeny . Egyszerüen nem tudom hova rakni....

2011. ápr. 1. 18:13
 4/4 Eruthalion válasza:

Ha féltékeny, szerintem egyértelmű a dolog : igenis tetszel neki, az , hogy másfelé "terel" csak arra utal, hogy nem biztos a dolgában. Azért mond mindenféle randikat, meg másféle ideálokat a jelenlétedben, hogy megnézhesse a reakcióidat, és megtudja ezekből, hogy számodra mi a fontos. Erről te magad is meggyőződhetsz, ah te figyled meg őt.. ugyanis ha a reagálásodra kíváncsi, akkor "mesélés" közben téged fog figyelni, és a szükségesnél hangosabban mondja el a hallgatóságának, hogy te is halljad...

Javaslom, hogy ne egyenesen őt nézd, hanem ha van rá mód, akkor egy tükröződő felületen vedd szemügyre.

egyértelműen le fog jönni neked a dolog, ha téged mustrál, a közönsége helyett hozzád intézi a szavait.


Az, hogy zavarban van, az is arra utal, hogy igenis érdeklődik utánad, de bizonytalan.

2011. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!