Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti is szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti is szeretitek ha a párotok a punciszőrötökre élvez?

Figyelt kérdés
Én azt szeretem a legjobban amikor reggel indulás előtt még dugunk egy gyorsat. Ilyenkor gumi nélkül csináljuk, ő leginkább a szőrömre szokott spriccelni. Én csak szétkenem rajta, fel a bugyit, és már indolok is dolgozni. Az a legjobb benne, hogy elész nap érzem magamon a spermája illatát. Mások is alkalmazzák ezt a módszert?
2011. ápr. 1. 12:06
1 2
 1/15 szamóca. ***** válasza:
100%
hogy örülhet mindneki aki körületted van a spermaszagnak :DD
2011. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez gusztustalan és undorító.Már csak az is hogy szorors vagy,sot még szét is kened rajta,le sem mosakodsz.Hát fúúúj,gusztustalan egy no vagy!
2011. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó kis fake megint. :P
2011. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én szeretem a párom spermájának az illatát. A munkatársaim meg biztos,hogy nem érzik, mert nem szoktam összebújni velük.
2011. ápr. 1. 12:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
addig semmi gond nincs hogy a barátod ráélvez a puncidra meg elkened de hogy utána arra húzzod fel a bugyit úgy hogy nem zuhanyzol le meg semmi az már az igénytelenség egy netovábbja
2011. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
az erős dohányosok se érzik magukon a cigiszagot viszont aki nem dohányzik akár 5 méterről is kiszúrja. Szóval ha a munkatársaidnak nincs ilyen fétise simán kiszúrják pláne nyáron melegbe amikor a szagok erősebben terjednek. Csak ők meg nem bunkók hogy oda menjenek hogy "Bocsi de g*ci szagod van"
2011. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
NEm kell hogy osszebújj a munkatársaiddal,elég ha elmész mellettuk és már érezni is a rászáradt dolgot.és ne mond nekem hogy jó illata van.
2011. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha nem próbáltátok, akkor honnan tudjátok, hogy ez nem jó?
2011. ápr. 1. 12:37
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy okos nonenk nem kell próbálni ilyet,hogy tudja ez gusztustulan
2011. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt szaga van,másrészt aki nem akar gyereket nem alkalmazza ezt a módszert,tehát neked sem kéne.Mert gondolom máskor ezért húztok gumit.
2011. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!