Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

Regen kozeledett felem egy srac(olelgetett, puszilgatott) amit viszonoztam neki, de o meghatralt.

Majd irogattam neki MSNen, es vegul elmondtam neki, hogy tetszik; amire o semmit nem mondott. Elmondta a baratjanak, hogy en mit mondtam neki, es irt uzenetet, hogy ne haragudjak, de azzal kapcsolatban semmit nem mondott, hogy en tetszem-e neki, vagy sem. Nagyon felbosszantott ez a dolog, ezert kitoroltem MSNrol, majd visszairtam, de o nem fogadott el. Ez kb 4 honapja tortent.

Most 3 hete azt vettem eszre, hogy az a srac, akinek o elmondta, hogy en mit erzek, folyton engem nez. Majd tegnap azt vettem eszre, hogy nemcsak o nez, hanem az a srac is, akinek en elmondtam, hogy tetszik.

Miota tudja, hogy tetszik nekem, azota sokkal kedvesebb velem, egyre tobbszor koszon, mindig a szemembe nez. Tudni kell meg a sracrol, hogy SOHA nem volt meg neki baratnoje.

Szerintetek tetszem most akkor neki, vagy sem?


2011. ápr. 1. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán most kezd el gondolkozni azon, hogy mit is akar.
2011. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4 honap utan? Es eddig mit csinalt akkor?
2011. ápr. 1. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy közben csajozott, vagy próbált, de nem jött be neki.
2011. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az a tipus, aki csajozna. O csak viccelodik a lanyokkal.
2011. ápr. 1. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiúk már csak ilyenek. Náluk csak a lányok kiismerhetetlenek. Szerintem nem vagy számára közömbös.
2011. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kiismerhetetlenebbek
2011. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha nem vagyok szamara kozombos, akkor miert nem lep felem? Miert nem beszel velem soha, miert nem jon oda hozzam, ha mondjuk kint allok az udvaron a baratnoimmel, akiket o is ismer?
2011. ápr. 1. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert ahogy mondtad még nem volt barátnője és nincs tapasztalata ilyen téren és nem tudja mit hogyan kéne... Lehet neked kéne felvetned az ötletet, hogy "kísérjen el" valahova és közben beülnétek beszélgetni egy kávézóba vagy valami.
2011. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!