Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élőben kedveskedik néha (tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben kedveskedik néha (tök jó érzés), neten meg le se sz*r kb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki élőben néha odajön hozzám mosolyog meg megkérdezi mi a helyzet, de neten meg nem ír vissza rendesen vagy csak nagyon sokára vmi unott szöveget, és amúgy se néz semmibe sztem, most mit csináljak h végre nyugtom legyen tőle?? mert akkor vagy lenne jófej mindig vagy hagyna békén ne adna reményt mikor odajön hozzám... téll sok gondot okozott már ez a dolog...
2011. ápr. 2. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne fordítva?
2011. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jobb helyzet annál, mint ami velem van, hogy msn-en aranyos stb. de viszont amúgy leszar.

De amúgy szerintem lehet, hogy csak nincs oda az msn-ért vagy nem tudom.

2011. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, hogy ha élőbe kedves veled meg jófej akk biztos kedvel, a neten én sem vagyok mindenkivel olyan mint élőbe.

16/L

2011. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát de élőbe is csak vagy 2 hetente :D akkor az tök jó, máskor meg semmit nem lehet vele kezdeni állandóan izél h milyen elfoglalt
2011. ápr. 2. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon reg ota foglalkoztatt ez a viselkedes, mert velem is azt csinalja egy srac; elozoleg elmondtam neki, hogy tetszik most ott tartunk, hogy MSNen folyton lerazz, elobe meg mindig nez, meg integet. Pedig nala pont az a helyzet, hogy MSN fan. Eleg kiismerhetetlen szamomra.

18/L

2011. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szakadozik a net...

Ez tök olyan, mint a UPC reklám.

2011. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem valami jó a net neki..amúgy..mért nem kérdezed meg tőle,minek van a szád? nem harapja le a füledet
2011. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ajj igaz de bonyolult .. majd élőben megkérdezem de sztem haragudni fog...
2011. ápr. 2. 10:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobb mintha fordítva lenne.
2011. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!