Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok az amerikai focistákat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 10:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, biztos vannak olyan lányok, akiknek semmi bajuk az "amerikai focistákkal". :)
2011. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mert itt Magyarországon nagyon nem elterjedt ez a sport, és lehet h nem is ismernek amerikai focistákat.
2011. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod hogy nem szeretik őket?
2011. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mert közülük sok nagy faszú nigger
2011. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert szerencsére MAgyarországon még nem terjedt el ez a sportnak csúfolt amerikai baromság, bár nagyon próbálkoznak vele.
2011. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Már hogy a francba ne terjedt volna el..rengeteg csapat van már mo-on.
2011. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ahogy nekem feltunt nagyon is kedvelik oket :) az erdekelt hogy a kivetelek miert nem szeretik oket,de ugylatom konkret valaszt nem kaptam a kerdesemre..
2011. ápr. 2. 17:55
 8/17 anonim válasza:
Én nem foglalkoztam eddig vele, barátnőim szerették, mert a barátaik játszottak. Egyszer kimentem egy meccsre, de nagyon nem ragadott meg. Amerika-majmolásnak gondoltam, és idiótának találtam a felszerelésüket. De most megismertem valakit, aki játszik, sokat mesélt nekem a játékról, és már nem zárkózom el tőle. (persze ez lehet miatta is van) :)
2011. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én bírom őket :P Szerintem izgalmasabb mint a foci :D 16/L
2011. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem a sportot magát, de Magyarországon még sehol nem találkoztam vele. Se olyan emberrel aki játszott volna.

Ha nem szeretik, az max azért lehet, mert durva sportnak gondolják. Vagy talán azért, mert van benne olyan poszt, ahol a játékosnak nem az eszéről kell híresnek lennie... :)

2011. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!