Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy amerikai katona írt nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pataki Éva kérdése:

Egy amerikai katona írt nekem a facebookon. Egyáltalán ők regisztrálhatnak közösségi oldalon? Igaz csak a születési dátuma van fenn. Tudom ellenőrizni hogy tényleg ő valójában? Aki tud segítsen!

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ők regisztrálhatnak közösségi oldalon?

Hát ő is csak egy ember...


De a nem tiszt egyébként se kezdj vele, mind "fogyatékos" egy kicsit, direkt......


(Dolgoztam kint hivatásosként, hihetetlenek, tényleg a parancs teljesítésére jók csak, mindenre rá van írva minden, nehogy elrontsák és egymást öljék halomra :))

2011. márc. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Ne legyél naiv.

Akár én is lehetnék az amerikai katona, vagy az elnök is. A f@szbúkon szinte mindenki hazudik valamit. Én is kamu néven vagyok fent.

2011. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jé de durva, akkor a barátaim nem is a barátaim :)

Megyek is és gyorsan beírok én is valami hazugságot, ha már te is úgy csinálod :D

2011. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát most nem mindegy, hogy a vadidegen, aki zaklat, katona, vagy sem?
2011. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj! Ezért vagyok gyanakvó, mert sokan hazudnak, és sokszor az ártatlan emberek isszák meg a levét. De arra is rájöttem, ha állandóan gyanakodok, azzal meg is sérthetek becsületes embereket. Nem értem miért kell hazudni bárkinek is!
2011. márc. 29. 06:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, kiderult, hogy ki ez az ember? Hazudott? Amugy a ferjem amerikai katona. Nem mind hazudik. :)
2011. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez új fajta nigériai csalás. Nem katona, hanem egy afrikai feka van a túloldalon. Majd kér pénzt valamilyen indokkal...


Csak annyit írj be a Googleba, hogy amerikai katona csalás, rögtön lesz találat. Az első konkrétan az USA nagykövetségéé, ahol már 2018-ban leírják, hogy ilyen átverések terjednek.

2021. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!