Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Amerikai pite, és Stifler...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Amerikai pite, és Stifler mamája kapcsán jutott eszembe, hogy vajon nálunk mennyire vevőek a 40-es,50-es nők arra, hogy egy nem túl tapasztalt huszonévessel kavarjanak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nőknek nem annyira számít hogy mennyire vagy tapasztalt szerintem, vagy oda van érted, vagy nem.

Egyébként -szerintem- egy 40-50es nőnek szerintem kifejezetten jól esne hogy egy20körüli srácot képes még elcsábítani :)


neked nem esne jól 40-50éves fejjel egy 20éves csaj? dehogy nem :D na látod :P

2011. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet ilyet, de előbb beszéld meg a férjével.

(sőt, lehet utánad szól hogy nyugodtan tartsd is meg muhaha)

2011. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem eléggé :(

20F

2011. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez undorító
2011. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hogyne, simán vevők a negyvenes nők a húszéves srácokra! Én is szoktam púpolni a barátnőm anyját, de volt olyan, hogy a 18 éves húgával csináltuk.

Nincs ebben semmi gáz, demokratikus megosztás elve működik! ;)

2011. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!