Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam, hogy a lányok a szopástól még másnap is hánynak. Ez igaz? : D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha spermaallergiája van, akkor simán hányhat. De akkor csúnya kiütések keletkezhetnek a szájpadlásán, rossz esetben meg is fulladhat.
2011. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 2. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, ha valaki allergiás a spermára (ritka, de előfordul), akkor megeshet a hányás, hasmenés (ha lenyeli), illetve szeretkezéskor ég, viszket a hüvely, kiütések is jelentkezhetnek.
2011. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha hasonló tüneteket észlel bárki is a barátnőjén, azonnal dobja ki, és ne engedje gépközelbe, mert meghülyíti a még megmaradt normális lányokat is!!!
2011. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló vagyok. Egyik rokonom küzd spermaallergiával, és egyáltalán nem vicces dolog. Ha a párja beleélvez a hüvelyébe, 1-2 perc múlva elkezd neki fájdalmasan csípni, mintha valami marná belülről. Orvosnál is voltak már ez ügyben, elég hosszú idő után derült ki, hogy mi a probléma, mert első körben senki nem gyanakodott allergiára. Babát is akarnak, de így egyelőre csak a mesterséges megtermékenyítés jöhet szóba. Ő lenyelni még nem nyelte, tehát a szájába még soha nem élvezett bele senki, de gondolom, ott is heves allergiás reakciót váltana ki. Úgyhogy nem vicc ez dolog, bár tény, hogy nagyon ritka ez a fajta allergia.

25/L

2011. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom, nem is az allergiát bagatellizáltam el, de szerinted mennyi a valószínűsége, hogy a kérdést ihlető hozzászólás tulajdonosa ezzel a betegséggel küzd? Szerintem elenyésző.


23/F

2011. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban elenyésző az esélye ennek, de lehetséges. Mi nem tudhatjuk, de ha rendszeresen előfordul nála, akkor valószínű allergia. Bár szerintem nála inkább csak az undor válthatta ki a hányást. Vannak lányok, akik kifejezetten undorodnak tőle, lehet ő is ilyen, és most a gondolatától is a hányinger kerülgeti. Vagy csak szimplán kamu a kérdés.

25/L

2011. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akikkel én lefeküdtem eddig az egy lány se hányt... nem h másnap hanem egyáltalán nem...
2011. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!