Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottam egy ilyen történetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam egy ilyen történetet: 19 éves, fullszűz, csúnya srác.15 éves, bombanő húg. érdekel?

Figyelt kérdés

na szóval ez történik... egy szobában laknak. a srác éjszakánként felébred, idegesség, stb... na és egyser meglátja a húgát úgy, hogy a pólója a melle felé van húzva, elfekszi, stb... olyan isteni melleket lát, szemtől szemben, amilyet még sosem... kiveri... egy csomószor.. és erre rákap... minden éjjel megcsinálja... és mindig kicsit tovább megy... csak megérinti, éppen, a mellbimbót... aztán a melleket... végül a nyelve hegyével, majd a szájával-mellével, és egyszercsak felébred a lány.

a kérdés: mit csinálnál ilyenkor, a srác helyében, vagy a lány helyében? a szülők helyében? vagy egyáltalán, mit gondolsz erről a történetről?

nekem kamunak tűnik, de ki tudja... vannak olyanok, akik a saját testvérükkel szexelnek..


2011. jún. 24. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lány helyében megrúgnám és menekülnék, ha kell, soha többé nem aludnék otthon. A szülők helyében inkább aludnék az egyik gyerekemmel, mint hogy még egyszer egy helyiségben hagyjam őket, a biztonság kedvéért fizetnék egy hivatásost a fiúnak.
2011. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha a lányt nem zavarja...
2011. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És minden éjjel felhúzódik a csaj pólója? Az azért elég kamuszagú :P
2011. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát... én ezt úgy értelmeztem, mikor mesélték, hogy utána mindig felhúzza a srác, hogy lássa a melleit.
2011. jún. 24. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
A húg csak nem olyan kiéhezett, hogy a saját bátyjára fanyalodjon, aki ráadásul ronda is.
2011. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális perverz,akinek ilyen történetek pattanakki a fejéből!
2011. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kamu.. :)

Egyébként, ha velem ilyen történne és izomból tökön rúgnám a fiút, közbe ordítanék és elrohannék. Többé pedig látni sem bírnám!

16/L

2011. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és ha tesód, kislány? :)
2011. jún. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!