Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem tudom kezelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem tudom kezelni a fiúkat? 17/L bőv. Lent

Figyelt kérdés

1.Elkezdenek velem hülyülni, én pedig nem tudok rá normálisan reagálni.

2.Ha tetszik is az a fiú, én nem merek "rámászni", valamennyire viszonyozni az érzéseit.

3.Ha körbe vesznek, és udvarolnának, én nagyon bamba vagyok:XD

4.Nem merek, rövid szoknyába és ki vágós topokba lenni.Pedig 172cm és 59kg vok....

Miért van ez? Ezen, hogyan lehetne változtatni?


2011. ápr. 2. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos, az első lépést már megtetted, felismerted mi a probléma.


Azt javaslom, figyeld meg mások hogyan csinálják, lesd el, és alakítsd a személyiségedhez.


26/F

2011. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok fiú barátod van? :) Ha eddig nem barátkoztál fiúkkal az lehet probléma :P Én is 16 éves vagyok és a sportklubunkban én vagyok az egyetlen lány :D Megtanultam a fiúkkal együtt baromkodni és a kaján hozzászólásaikon is csak mosolygok :) Tanulható mesterség nem kell aggódni. Az hogy miért nem mersz rövidszoknyát vagy kivágott topot felvenni nem tudom :D Elégedett vagy a testeddel? Igen? Akkor hajrá! Nem kell aggódni :P Volt már barátod? Nekem nem... De egy sráccal nem rég elkezdett alakulni valami, már volt csók is :) Nem szeretem a miniszoknyát de az ő unszolására még lehet azt is kipróbálom! :P Azért maradjunk nemkur*vás kereteken belül ;) Amúgy én 170 vagyok és 64 kiló :D Szóval ha én nem aggódok öltözködés miatt te se aggódj ;)
2011. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 .Daniel. ***** válasza:

1 Úgy reagálj ahogy TE jónak látod és ne úgy ahogy szerinted "normálisan" kéne. Ne akarj másoknak megfelelni.

2 Mitől félsz? Ha ezt tisztáztad nézz szembe vele.

3. Ezt csak én nem értem?:D

4 Ugyan az mint a 2es.

2011. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Barátkozz velem és beletanulsz :D

Más fiúkkal is teheted ugyanezt, de az előbbinek jobban örülnék. De most komolyan, egyszerűen keresd a társaságukat, (ahogy elnézem inkább ők keresnek téged)

és ha már ott vagy, ne vegyél róla tudomást, hogy ő most pl tetszik neked. Beszélgess, hülyülj teljesen természetesen. Nevess a vicceiken, legyél kedves, nyitott, és főleg mosolyogj :)


16/f

2011. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az hogy saját magadnak betudtad vallani hogy mit nem csinálsz jól az egy nagyon jó lépés , és így szépen lassan kifogsz tudni bontakozni úgyhogy ne aggódj !! :)
2011. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
írj privátot :D én is ilyen vagyok
2011. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ugyanigy vagyok mint te csak a lányokkal
2011. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1., 3., lazulj el, ne görcsölj, nem kell egyből műen a társaság középpontjában lenned,nyugodtan lazán mint egy sima beszélgetés, senki sem fogja leharapni a fejedet, vagy kiröhögni, ha meg igen akkor buta és ne törődj vele


2., eljön még annak az ideje, lehet hpogy nem találkoztál az igazival


4., wnnwk is eljön az ideje, öltözködj úgy, hogy jól érezd magad, ez a legfontosabb, ne mások véleménye érdekeljen, neked kell jól érezned magadat a bőrödben

2011. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jav.: hpogy =hogy

wnnwk = ennek

2011. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!