Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok miért nem tudják...

A lányok miért nem tudják egyenlő félként kezelni a szűz vagy tapasztalatlan fiúkat?

Figyelt kérdés

mindig azt mondják, hogy milyen jó betanítani egy fiút. én eddig még csak kutyát hallottam betanítani, de embert nem.

ebből is látszik, hogy a lányok nem tudják egyszerűen egyenlő félként kezelni a tapasztalatlanabb vagy szűz fiúkat. lehet hogy ez az egész a tudatalattiból jön, de rendre lehet hallani, olvasni olyan dolgokat ahol "elböffentik" magukat és kiderül mit is gondolnak valójában szerencsétlen párjukról.


Ennek az lehet a magyarázata szerintem, hogy egy nőnek férfi kell, és egy férfinek olyannak kell lennie mint egy alfahímnek (több nősténnyel együtt kellett lennie, hogy a génjeit tovább adja), meg aztán az a tipikus képzelgés, "ha eddig nem kellett senkinek, nekem biztosan kell?"


2010. máj. 19. 11:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

bocsi most vettem észre hogy meg is válaszoltam a kérdést :)

de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre

2010. máj. 19. 11:35
 2/15 Szupermókus ***** válasza:
18%
mert bunkók és büdösek a lányok :D
2010. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt akarjak, hogy jol meg legyenek dugva, nem pedig, hogy bajlodjonak.
2010. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A táncot is betanítják, hogyha voltál szalagavatón, mindig így mondják be...
2010. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Nekem az első szexuális partnerem szűz volt ill. az utána levő és nem néztem rá másképp.Utána már inkább olyat kerestem aki tapasztalt, mert én is vágytam arra h.tanítsanak.De inkább attól féltem h. terhes leszek,mert 1 szűz fiú nem biztos h. oda tud figyelni egy lányra illetve meg tudja adni azt amire vágyik.De szerintem ne általánosítsunk.Egy tapasztalt lány szeret tapasztalat férfival lenni, egy szűznek meg szerintem mindegy.
2010. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A pic.sába ezzel a moralizálással! Az emberek meg nem tudnak élni b.zmeg!
2010. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én nem nézem le őket, de nekem elsőre egy tapasztalt férfi kellett. Habár még mindig vele vagyok, és így is tervezem egy jó darabig, de nem néznék le egy szűz fiút.. 18L
2010. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te szűz vagy és attól félsz, hogy lenéznek? Én azért mert egy fiú szűz nem néznem le, jobb, mint aki végig ...ta a fél várost. Az más eset, hogy ha ilyen hülyeségeket beszél, mint te akkor igen...bocs:S
2010. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hülyeségeket? az evolúciós fejlődést és a pszichológiát eddig még senki sem nevezte hülyeségnek...
2010. máj. 19. 12:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nem arról szól, hogy a lányok nem kezelik egyenlő félként a tapasztalatlan/szűz srácokat.


A nők kielégítése sokkal komplexebb feladat, ezért kell egy srácnak "betanulnia" a szexet. És miután szerzett egy kis gyakorlatot, akkor is fontos, hogy egy-egy új lánnyal meglegyen ezen téren is a kommunikáció, mivel a nők nem ISO szabvány alapján készülnek.


20F

2010. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!