Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék ilyen stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen stílusú fiúkat?

Figyelt kérdés
Ilyen "nagymagyarokat". Van nekem egy pár ilyen ismerősöm de mind 17 éves vagy attól több. Én 14 vagyok és szeretnék ilyen 14-16 év körüliekkel ismerkedni de nem tudom hol. Körülöttünk sok a cigány falu úgyhogy még kevesebb rá az esély...egyetlen egy ilyen gyereket se ismerek a környéken, csak idősebbeket.
2011. szept. 24. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be a Jobbikba.
2011. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
És mit kezdesz egy 14 éves nagy magyarral. 2 perc alatt kiütik az orkok.
2011. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na igen...az ilyen válaszokat kerüljük. Köszi.
2011. szept. 24. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:

pl itt találtál is egyet :) én 15 éves fiú vagyok 192 cm kondizok főbb célom hogy súlyemelő legyek :) (szóval nagy darab vagyok) Magyar Harcost hordok, kopasz vagyok néha skinhednek hisznek végülis az is vagyok :)

cigányok legtöbbször elkerülnek, ha kötekednek rögtön kell ütni:) ha ismerkedni akarsz írj privit :)

2011. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok..

ma 22:11

általában a nagyobb orkok nem támadnak azonnal, ők csak akkor támadnak ha tömegben vannak.. ellentétben a "kannibál" cigányokkal, ezek a kb 12-28 közötti cigányok azért kannibálok mert műveletlen féreg népség 1 lószart nem ér de mindig tömegben támadnak (min. 8 fő) ha verekedés tör ki akkor csatlakoznak a kannibálokhoz a nagyobb darab öregebb féle cigányok.. ingyenes fesztiválokon ha kötegedni akarnak mindig az úton úgy mennek hogy nem hagynak egy kicsi helyet sem, ekkor az ember próbálja kikerülni de leszólítják hogy "miért kötekedsz öcsi?" és már rögtön ütik verik tömegesen

ismerem a cigány harcteknikát mert énis ilyen helyen nőttem fel :)

2011. szept. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!