Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, most csak arra akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, most csak arra akar használni, vagy mi van?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 2x randiztam.

csókolóztunk meg minden...

aztán egy darabig nem beszéltünk, ő nem nagyon keresett,azt mondta hogy mostanában elfoglalt.

aztán volt egy buli, ahol összefutottunk(igaz hogy tudtuk mind a 2en megyünk de nem beszéltük meg hogy talizunk).

Ott odajött és megcsókolt.

Aztán egy másik srác odajött és elkezdett velem táncolni.

Ő ezért elkapott egy lányt és vele táncolt elég 'kihívóan'.

Aztán amikor az a srác(akit sehogy nem tudtam lelökni magamról) tapizott és majdnem lesmárolt, a 'fiúm' kézenfogta azt a lányt és elmentek valahova.

Végül sikerült levakarnom a srácot magamról, és megkerestem őt.

megint csókolóztunk,megkérdezte hogy mit csináltam a másik pasival,és elmagyaráztam hogy nem engedett el.

Végülis ott csókolóztunk egy darabig,amég oda nem jött egy csaj(nem az akivel táncolt) és szétrángatott minket,és kiabált a fiúhoz hogy mit csinál,aki erre azt mondta hogy semmi,ő(én) csókolt(am) meg.

végül még 1szer megcsókolt a lány előtt, én meg utána elmentem...ő még ott magyarázott a csajnak hogy megint én csókoltam meg.

Másnap meg msn en 'nem is emlékezett' rá...pff

Aztán mondta hogy ez neki kevés,csinálhatnánk valami izgisebbet is 1ütt....nem tudom hogy most kihasznál vagy mi.Eléggé kiakadt a csávón,viszont az a másik lány úgy tűnt mintha megcsalták volna vagy nem tudom...

vélemény? 16/L


2011. ápr. 2. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és normális válaszokat plz.
2011. ápr. 2. 14:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a srácot. Ha már ilyen problémásan indulna a dolog mi lesz még később, a leírtak alapján nem tűnik valami rendes megbízható srácnak.
2011. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 De Puta Madre ***** válasza:
100%
Nője van, és téged meg megdu.gna. NE legyél ennyire naiv.
2011. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy csak kihasznál, illetve szeretne. Ha a "másik lánynak" azt mondja, hogy nem is ő akart veled kapcsolatot, hanem te, akkor az a csaj fontosabb neki. Ne foglalkozz vele, hagyd a francba.
2011. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia nem èrtem csak a kèrdèsed felèt de mindegy szesintem nem èrdekled csak szexre kellesz neki mert ha komolyan gondolnà akkor ugy viselkedne
2011. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Akivel táncolt, azzal csak féltékennyé akart tenni, ezzel nincs is probléma(bár jobb lett volna, ha leszed a pasiról), de ki az a másik csaj? :O Miért rángatott szét titeket, és mi az, hogy te akartad megcsókolni, Nem lehet, hogy ezzel a csajjal megcsal, vagy veled csalja a csajt? Kérdezd már meg, hogy ki az a csaj!

2011. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

megkérdeztem de azt mondta hogy fogalma sincs hogy miről beszélek, nem emlékszik... -.-'

bár kötve hiszem hogy nem emlékszik,mert józan volt.

2011. ápr. 2. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!