Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szűröd ki társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szűröd ki társkeresőn azokat, akik szerinted csak "arra" akarnak használni?

Figyelt kérdés

Én elvből nem is válaszolok azoknak, akik úgy kezdik, hogy szia itt az msn címem, vegyél fel. De van aki szép hosszú leveleket ír, minden flottul megy, aztán mégis koppanás a vége.

Te hogyan szűröd ki ezeket az egyéneket, miből következtetsz? Azok is írhatnak, akik nincsenek társkeresőn.


2009. dec. 17. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már az elején a sexről kérdeznek, saját magukról nem árulnak el szinte semmit. De azért én nyíljak meg egy idegen előtt.
2009. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ilyenbe még szerencsémre nem akadtam, de az msn-es fellépésbe sajna igen. de megjegyzem, köszi
2009. dec. 17. 20:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sosem árulok el magamról dolgokat... Még élőben sem, én ilyen titokzatos fickó vagyok... Mégsem keffentés az elsődleges misszióm.
2009. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
pedig jobb ha elárulsz magadról egy s mást, különben elunjuk magunkat. :D volt ilyen udvarlóm, hát pokol volt. bocs az offért
2009. dec. 17. 20:18
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Ó, hidd el, szórakoztatom én a lányt, történetekkel, ezzel-azzal, de személyes dolgokat féken tartok.
2009. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Könnyű kiszűrni, ha valakinek pinazabáló23 a neve, akkor pl. van már sejtésem, hogy annak csak "arra" kellenék ha nő lennék
2009. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de mi van a rafinált szatírokkal?
2009. dec. 17. 20:52
 8/12 kolosszus22 ***** válasza:

Bírom ezeket a társkeresőket, itt is döglusták a nők akárcsak a személyes ismerkedésnél!

Legegyszerűbben úgy tudsz szelektálni, ha te is kutakodsz a férfiak között és te írsz a számodra szimpiknek, nem csak várod a sok idióta levelét!

22/F

2009. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés. amúgy rám nem jellemző. és attól mert én írok, attól még lehet egy tahó, akit kifogtam
2009. dec. 18. 13:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, észrevehető a szövegkörnyezetből. Ugyanolyan gyanús a rövid lényegre törő üzenet, mint a szép hosszú rózsabimbós meg napfelkeltés levelek.


Amúgy a titokzatos válaszoló fiatalember hány éves?

2009. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!