Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki hogy szeret-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki hogy szeret-e?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és nagyon tetszik egy fiú. Múltkor kaptam tőle csokit mert segítettem neki. Hogyan derítsem hogy ez csak köszönet volt vagy esetleg érez irántam valamit? Esetleg kezdeményezzek én ,vagy várjam meg az ő lépését? Segítsetek mit mondhatnék vagy írhatnék neki!

Köszi


2011. ápr. 2. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez hogy tartozik a számítástechnikához?
2011. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, FFS!
2011. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én úgy látom hogy ez a szerelem és szex témában van. Miért mondjátok hogy ez a számítástechnikánál van?

2011. ápr. 2. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó helyre írtad (esetleg lehetne randizás témakör, de sztem megfelel).

A kérdésedre:

Sztem ez semmit nem jelent, hálából de akár csak snasszból is szoktam adni csokit csajoknak (csak h példát is említsek :D)

De ha neked bejön, akkor totál m1 nem? Akkor próbálkozz be nála :)


20/f

2011. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
prübáld meg. de jou hogy te csak ugyni is szoktál csokit adni a csajoknak.imádom a csokit nekem is adhatnának snasszból:))
2011. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne adnék?:D egy darab a csokiból és máris nyertél egy mosolyt :)
2011. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan adj nem megszólni akartalak ezzel csak én nemszoktam kapni snasszból csokit túl sokszor:(
2011. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. ápr. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!