Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérekkel a szexről beszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérekkel a szexről beszélni? Mennyire mélyen beszélgettek, ha igen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Kb így néz ki:


-"Te! Pista, meg volt neked az a csaj akinek tegnap 2x vágtam be?

-Mi volt a neve?

-Nem tudom már!

-Akkor megvolt!

-Hahahah!

-Hahahhaahaha!"

2011. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

hát én megszoktam beszélni néha tesómmal de ő lány én fiú.. nem mondanám h oly részletesen de elmondtuk egymásnak amikor megvolt az első meg ilyenek...

stb inkább egymás gondjait szoktuk megbeszélni

2011. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

öcsémmel rendszeres beszéd téma :D 16 éves


18/f

2011. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

na teso dugtale a tegnap?

Ja hat te?

Nekem nem jott osze de ma meglesz.

kb enyi

2011. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 18 éves lány vagyok, nővérem 25 és nálunk ez egyáltalán nem tabu téma, és szerintem ez így a jó. Mindent megbeszélünk, de természetesen közöttünk maradnak a dolgok.:)
2011. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és a hugommal megbeszélünk ezt-azt. Szex téma is simán szóba kerül. Ő nem annyira közlékeny a pasijáról mint én az enyémről, így már én sem mesélek neki. De amit tudunk köztünk marad. :)
2011. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok szégyenlős, simán megkérdezem a 26 éves bátyám, ha valami gebasz van a szerelmi ügyeimben, főleg ha miattam, illetve egyéb tanácsokról. Volt, mikor velem beszélte meg a szakítását a barátnőjével, hogy szerintem is oké ez így-e. 21 éves vagyok, össz csak 1 barátnőm volt, most alakulóban van a 2., ez 100%, hiszen eddig végig a csaj végett nem tudtunk talizni, és már majd megőrül, hogy minden közbejön neki.
2011. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!