Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, tegyuk fel, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, tegyuk fel, hogy van egy baratnotok, a suliban vagytok, beszelgettek, odajon egy nagymeno es beszol nektek. Hogyan reagaltok?

Figyelt kérdés
Sokszor elgondolkodtam, hogy en mit csinalnek, mert nem biztos, hogy ha visszaszolok azzal lerazom, mert olyan nagynak gondolja magat, ezert is lennek kivancsi, hogy ti mit tennetek?Odamenni es megverni nem hinnem, hogy a legjobb otlet..
2011. márc. 13. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
miköze ennek a barátnőhöz ??? aki beszól osszad le rendesen és késsz... ha meg agreszív a csávó azért nem árt ha meg tudod védeni magadat !!! de senkinek ne hagyjad hogy a sárba tiporjon mert örökre rád ragad és beszari leszel életed végéig !!!
2011. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Velem nem kötekednek, de ha erősebb beszólogatna csak mosolyognék rá lenézően, annál nincs jobb, nem tud mibe belekötni ismét(a mit nézel-el csak leégetné magát), a barátnőmnek egy szava se lehet, én meg nem veretem meg magam.
2011. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a 2. vagyok. Mondjuk én azt hogy nem kötekednek velem azzal értem el hogy a nálam 2-3 évvel nagyobbnak is nekiállok ha megüt, akkor is, ha tudom, hogy tuti mindenhol kék-zöld leszek, de rajta is marad 1-2 szép monokli, amit ha mások megtudják, hogy egy nála 2-3 évvel kisebb srác okozott, ciki:D
2011. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de mégis mire gondolsz mit szólna be?
2011. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem tudom... irigysegbol akarmit...aki be akar szolni az mindig van olyan kreativ, hogy kitalaljon valamit...
2011. márc. 13. 17:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha jó a beszélőkéd, akkor visszaoltod amire nem tudna mit szólni. ismerek egy-két embert akinek beszólhatna akárki, a végén ő jönne ki szarul
2011. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

beszélketünk


*KŐBUNKÓ MEGÉRKEZETT, VÁÁ ITTVAGYOK*


-Ahha, oké - és fojtatod.. ennyi..

2011. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen még ugyan velem sose fordult elő pedig hajtottam a lányokat rendesen a gimiben.....de! a leghatásosabb ha lesz#rod és beszélgetsz tovább a barátnőddel. Ennyi!


Ha leállsz verekedni az nem jó akkor sem ha te vered sz#rrá az illetőt és akkor sem jó, ha téged vernek sz#rrá.

Előbbi estben egy agresszív állat vagy..+hidd el a kis patkánynak áll majd még feljebb ha gerincesebb fajta akkor hívja a haverjait ha sunyibb megy az igazgatóhoz,

utóbbi estben pedig nem kellemes ha sz#rrá vernek.A barátnőd előtt nem égsz - feltéve, ha szeret a barátnőd- mert amelyik lánynak ez szimpatikus az a csaj kissé gáz..nem az őskorban élünk..+ erőcsávót is leverheti valaki aztán majd annak a macája lenne..szóval az ilyen csajokkal aki emiatt elhagyna az féreg.


Szóval nemes egyszerűséggel telibesz#rnám a gyerek mondandóját!

2011. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

vágjál undorodó fejet és mondd félhangosan hogy uh.. seeeggfej és folytasd. bár én lány vagyok úgyhogy nemtudom :D

inkább csodálkozó fejjel mondd, hogy hát ennek meg mi baja :D vagy lehet ez is lányos :D

2011. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Huzzál be neki egyet,aztán fordulásból rugd le a fejét és ha már fekszik a földön,taposd szét a gyomrát! Utána mosolyogva odamész a barátnődhöz és azt mondod neki,"na milyen voltam?":)
2011. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!