Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném ha nekem is lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha nekem is lenne végre egy fiúm aki szeret, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Nemsokára 16 éves leszek, és nem is az a legnagyobb baj, hogy nincs fium, mert bár reménytelenül szerelmes vagyok egybe 5 éve lassan, de nem vallom be neki. Sokszor látom hogy sokan a pasijukkal együtt kézenfogva/ölelkezve sétálnak együtt, vagy éppen csokoloznak stb. És olyankor hiányzik nekem is hogy szeressen valaki. Szép vagyok, igényes, vékony, középmagas..minden..és mégis a ronda lányok mellet látom asok jó pasit, nekem megcsak mindig a nyomik jutnak(akaszkodnak rám..) Miért van ez?
2011. ápr. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem kéne magadba süppedni. Még is ilyen gondolkodássa nem fogsz elérni semmit:S tudod jól, hogy te jobb helyzetben vagy , mert a külső adottságaid megvannak. Akkor márcsak hozzáállás kérdése, hogy milyen pasit fogsz ki, mert szó mi szó ugyanúgy te is kifoghatsz magadnak jó pasit amilyet akarsz.

Én rosszabb helyzetben vagyok, és nekem nincsen mellettem jó pasi és soha nem is volt :) Ha ez megnyugtat. És én is várom azt, hogy valaki őszintén szerethessen de ilyen sosem lesz max a következő életemben. :) Neked van rá esélyed, használd ki, ne süppedj magadba!

Én nem mondhatok magamról semmi jót. Ez van.

2011. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd ha így kijelented h nyomik akk lehet ez is közre játszik abba h nagyon válogatsz.

Onnantól nyomi vki ha látni is rajta.

2011. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Egyebkent egyáltalán nem vagyok válogatós, de a nyomik" kifejezés alat egy fiura céloztam aki szerelmes belém leirom: 160 magas kb, 60kg kb, csunya ragyás arc, szemüveg, undorito..köpköd és folyika nyála. Kösznemilyenre vágyom. ...Lehet vannak elvárásaim de akibe most szerelmes vagyok egy elég hosszu ideje, az egyáltlaánnem anagy macso apsi, senkineksme tecik abnőim közül, de én mégis magába a fiu belsejébe és külsejébe is szerettem bele( régebben nagyon joban voltunk.) Mostmeg fáj, hogy nincs senkim...senki nem talál rám..:/ Falunlakok mellesleg it semi jo pasi.:D
2011. ápr. 2. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretném. 24F
2011. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én meg igen.Mert,még nem volt 1 kapcsolatom sem...
2011. ápr. 3. 09:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Az msn-es járásokat leszámitva..amiből volt vagy 30 de az csak szorakozás nem több...
2011. ápr. 3. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!