Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti miért akartok elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miért akartok elfelejteni egy olyan lányt, akibe szerelmesek vagytok és ő is szeret titeket?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt a hulye kerdest....ha valaki szeret valakit akkor nyilvan nem akarom elfelejteni.Csak akkor akarok felejteni,ha a lany mar nem szeret,mert ha elfelejtem akkor nem fog fajni.
2010. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ezt honnan szedted de ha szeretek valakit és ő is szeret engem akkor eszem ágában sincs elfelejteni.
2010. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy buta kérdés, de vannak elég súlyos okai hogy el akar engem felejteni, pedig szeret ...
2010. febr. 20. 09:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg? te írod vannak elég súlyos okai. ... túl van tárgyalva.
2010. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem,ha vannak súlyos okai,akkor persze,hogy elakarom felejteni.
2010. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennek azért szokott lenni általában pár oka.Csak példák:

-Tiltott szerelem,

-Nem szerethet,mert tudja,hogy nincs értelme a kapcsolatotoknak,és nincs közös jövőtök sem,

-Néhány jó akarótok bogarat ültetett a fülébe,hogy nem érdemes járnotok...

Én kb. ezeket tudom elképzelni,mint okokat.Ha elmondta,mi is az indoka,akkor el kell fogadnod a döntését.Főleg,ha van a szakításra ésszerű magyarázata.

2010. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

-Nem szerethet,mert tudja,hogy nincs értelme a kapcsolatotoknak,és nincs közös jövőtök sem,

-Néhány jó akarótok bogarat ültetett a fülébe,hogy nem érdemes járnotok...


Ez a kettő az oka. Hogy miért nincs értelme a kapcsolatunknak, azért nincs, mert elég sokat veszekedtünk :S

2010. febr. 20. 10:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos ezt a helyzetet el kell fogadnod,mert hosszú távon nem lennétek boldogok egymás mellett.Ezt be kell látnod,és keresned kell valakit,aki jobban illik Hozzád.
2010. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Benne van a kérdésedbe a válasz,én mint fiu szerelmes vagyok belé,de a lány csak szereti mint ember.... hát ez egy elég furcsa szituáció ha nem tud belém ugy szerelmes lenni nem érzi azt a tüzet ami bennem ég iránta akkor felejtős az egész kapcsolat...bár lehet hogy kialakul a szerelem a lányba is..
2010. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!