Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy még pasim sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy még pasim sem volt, és annyira kivánom a szexet, hogy nem tudom le állitani magam?

Figyelt kérdés
ez mitől van,vagy csak én nem vagyok normális? de hát még pasim sem volt....16 L
2011. ápr. 2. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez normális. Most kezded felfedezni az élet örömeit. Attól, hogy nem szexeltél és nem tudod milyen még belül a hormonok termelődnek.
2011. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az amit te érzel az a kíváncsiságod. Mivel sose volt még tapasztalod benne, nem lehetsz úgymond függő. A kíváncsiság jó dolog, de ha úgy döntesz, hogy ki is akarod próbálni, ne add oda magad az első jött mentnek.
2011. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

hogyérted hogy nem volt pasid?

én úgy értem, hogy eddig csak szexkapcsolataid voltak:D

nekem sem volt csajom, de szeretnék kefélni, meg nemis, mert így is jol erzem magam XD

22f

2011. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem voltak szex kapcsolataim,de nem is akarom oda adni magam az első jöt mentnek,mert ha akartam volna eddig akárhány került volna XDD de az a vicc hogy mégis tüzelek XD
2011. ápr. 2. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Normalis, es vagyaid csillapitasra jelenkez nalam.
2011. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
haha :))
2011. ápr. 2. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:
normális
2011. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!