Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek kevésbé vonzó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek kevésbé vonzó, ha egy lány a kertbe ás, kapál stb? Vagy mit gondoltok arról, ha egy 15-16 éves lány ilyen munkákat csinál?

Figyelt kérdés
Én szoktam, és nem az hogy cikinek tartom..De elgondolkoztam ezen, így felteszem :) 15/L
2011. ápr. 2. 21:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én szentül meg voltam győződve arról hogy a mai 15-16 éves tinicsajok köréből kihaltak az ilyen dolgos lányok. Nálam plusz pont az biztos.
2011. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
csak ismételni tudom az előttem szólókat, abszolút pozitív, de ettől még ugyanúgy igényes kell legyél mint a többi korodbeli lány
2011. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Imáink meghallgatásra leltek ! Létezik egy nem nyavajgós csaj
2011. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mezőgazdasági mérnöknek tanulok, még traktort is vezetek, hidd el nem gáz..:D


21/L

2011. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ha egy csajnak nem büdös a munka.
2011. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

nálam ez egy nagyon jó pont lenne

19/F

2011. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

örülök hogy mindenki így áll hozzá :)

köszi mindenkinek a kommentet :D

2011. ápr. 2. 22:51
 18/23 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mindenki megd...a:) Meglátunk egy nőt kapával vagy anélkül csak egyre gondolunk:) Van olyan férfi aki nemet mondana egy lánynak? Ha nagyon csúnyának találja akkor. Lányok meg megnéznek egy pasin sokmindent (pénz, divat, jóképű, stb..) Mi egy kapáló lányra is igent mondunk! Ezen gondolkozz el;)
2011. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 vikotrot ***** válasza:

Ez csak sportosítja a testet, kalóriát éget=>Széppé teszik a vonalaidat.

El sem merem képzelni, hogy milyen kegyetlen jól nézhetsz ki...

2011. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Sőt annál jobban tisztelem és becsülöm, hogy nem egy elkényeztetett kis liba. Egyébként beállnék neki segíteni!
2011. ápr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!