Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek kevésbé vonzó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek kevésbé vonzó, ha egy lány a kertbe ás, kapál stb? Vagy mit gondoltok arról, ha egy 15-16 éves lány ilyen munkákat csinál?

Figyelt kérdés
Én szoktam, és nem az hogy cikinek tartom..De elgondolkoztam ezen, így felteszem :) 15/L
2011. ápr. 2. 21:58
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
en is szoktam kapalni meg a tobbit amit kell falun! es senki se nezne ki belolem mert nem latszik rajtam es en buszke vagyok ra te i slegy buszke ra attol egy lany meglehet szep sot nekunk ez a fitness nyaron meg barnulunk:)) 18/L
2011. ápr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista lány vagyok. Viselkedésre és külsőre mindenki egy elegáns, gazdag, kedves, bájos úri hölgyet lát bennem. Ezt én csak bóknak vehetem, de tegyük hozzá, hogy ez mellett állatokat látok el (etetés, almozás, fejés, stb), traktort is hajtok, kapálok, ha kell. A kettő számomra jól megfér egymás mellett. Ha társaságban vagyok, akkor kulturáltan viselkedem, illedelmesen. Ha viszont dolgozni kell, akkor attól sem riadok vissza. Sőt, még nagyszerű kikapcsolódás is számomra.
2011. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsót nem lehet eléggé felpontozni :D
2011. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!