Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreértettem volna és ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértettem volna és ez egy tök ártatlan dolog volt, vagy mégse?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel együtt dolgozok pár hónapja. Amikor odakerültem a munkahelyre segített, ha nem tudtam valamit, összehaverkodtunk, de soha nem éreztem azt, hogy ő kimondottan nőként kezelne, inkább szimplán haverként közeledett. Tök jól elvagyunk, hülyéskedünk, poénkodunk egymással azóta is. Pár napja pont együtt dolgoztunk, azóta én betegszabin vagyok és tegnap rámírt iwiwen, hogy velem álmodott. Aztán levelezgettünk és elmesélte, hogy azt álmodta, hogy én ráhajtottam és végül csókolóztunk. Ezt most én nemigen tudom hova tenni. Miért mesélte el? Mármint én egyszer álmodtam egy haverommal hasonlót, de tuti nem mondtam volna el neki, hacsak nem akarok valamit kezdeni a dologgal (úgy értem átültetni az álmot a valóságba). Amúgy a srácnak van barátnője, vagyis konkrétan soha nem említette, hogy van, nem is szokott róla beszélni, nem emlegeti sose. De a profilján az egyik közösségi oldalon ki van írva hogy kapcsolatban, meg ott a barátnője neve is, sőt 1-2 közös képük is van fent. Szal most ezt így nem értem. Kezdjek el gondolkodni rajta, hogy esetleg akar tőlem valamit? Vagy ez csak egy poénos sztori volt, amit elmesélt nekem, mert valljuk be kicsit tényleg poén ha valakivel ilyet álmodsz. Szal ti mit gondolnátok a helyemben?
2011. ápr. 2. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem poénos sztori, én is elmesélném a barátaimnak.
2011. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

énis elmeséltem a csaj barátomnak, ugyanúgy van barátnőm. szóval szerintem semmit nem akar tőled, csak feldobni picit a napod, de te félreértetted.


21/f

2011. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából így jól átgondolva én is úgy gondolom, hogy csak túlspiláztam kicsit. Elmesélte, kész. Csak kicsit fura volt. Vagyis hát... hű... mondhatni, hogy hízelgő, hogy ilyet álmodott velem. De kicsit zavarba ejtő is. Meg valahogy soha nem is gondoltam, hogy majd egyszer velem valaki álmodni fog.
2011. ápr. 3. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!