Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vibrátor kinti használatáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibrátor kinti használatáról várnám a véleményeket, és a tapasztalatokat. Ki mit tapasztalt vagy halott e téren?

Figyelt kérdés

Kaptam ajándékba egy "Bad Kitty - Rádiós vibrotojás - 10 fokozatú" vibrátort.Amit állítólag állandó használatra is jó. Jellemzői:Ezt a vezeték nélküli, rádióvezérlésű vibrotojást bármikor használhatja, akár az utcán sétálva is. Csak helyezze fel a könnyen síkosítható, bársonyos felszínű vibrotojást a hüvelybe vagy ánuszba és élvezze a 10 fokozatú vibráló/pulzáló kényeztetést! A hatótávolság kb. 10m. A tojás 6 cm hosszú, átmérője 3,5 cm. Szilárd, kiváló rezgésvezető anyagból bársonyos bevonattal.

Kicsúszni nem bír.Próbáltam már utcán,és számtalan helyen.Mindig izgalomban tudott tartani,és jó pár orgazmust is okozott.Mondjuk kicsit van hallható hangja.Csak a nedvesedésemmel nem tudok mit kezdeni,amikor nadrág van rajtam foltos lesz a puncimnál.A betét megoldás nem jó mert kényelmetlen nekem.Eddig a legbeváltabb a szoknya bugyi nélkül mert csak simán lefolyik a belsőcombomon a nedv és nem feltűnő.De a nadrághoz mit javasoltok a betéten kívül hogy ne legyek foltos ott lent?


2011. ápr. 3. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És a nedv? Lefolyik nem lâtszik?
2012. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Micsoda mocskos nőci vagy :-)

Nem bírod ki amég hazamész?:-) de majdnem felált a fütyim ahogy ezt elképzeltem:-)

2013. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi is használunk barátnőmmel ilyen vibritojásokat mindketten. Ő a puncijában, én értelemszerűen a popsimban. Nálam az ő távirányítója, nála pedig az enyém van. Tök jó móka egymást így izgatni, főleg egy forgalmas utcán, vagy bevásárlás közben, mondjuk a teszkóban. :)


Ő is szokott rendesen nedvesedni, de a nadrágján nagyon ritkán szokott átütni.

Nekem kínosabb szokott lenni, mikor feláll, meg főleg akkor, ha elélvezek. Bár ez ritka hogy el tudjak élvezni, de olyankor én sokkal jobban tocsogok a spermámtól, ami már rendesen eláztatja a nadrágom, ami elég jól látszani is szokott. :) De azért a pólómmal elég jól el tudom takarni, szóval nem feltűnő másoknak, csak mi ketten tudjuk. :)


Ha neked ennyi nedved van, esetleg valami vékonyabb tisztasági betét nem lenne jó, ami keskenyebb fazonú? Valami tangás betétre gondolok. Bár annyira nem értek hozzá, nincs tapasztalatom benne, én nem használok, mert fiú vagyok. :)


Neked egyszerre mennyi ideig szokott a vibritojás a puncidban lenni? Mennyire kényelmes neked hosszútávon? Amikor orgazmusod van, nem rossz, hogy nem bírod rögtön kivenni?

2013. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!