Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borotváljátok a nemi szervetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotváljátok a nemi szerveteket? Azt is tudni szeretném, hogy fiú vagy lány az illető és hogy hány évesek vagytok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 16:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 21 vagyok.
2009. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
76%

14/L és igen és nem értek egyet azzal a válaszolóval aki azt monta h 14 évesen gáz!!!

nekem így sokkal jobb h strandon nem "látszik" és ráadásul kényelmesebb is

nekem is kipattogott még az első pár alkalommal de mostmár nem...

2009. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
16/l, igen. Azért, mert kényelmesebb, viszont aki azt írta, h higiénikusabb az rosszul tudja, max nem "pállik be" nyáron.
2009. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
18/l Nem. És kellemetlenül érzem magam, hogy mindenki szőrtelenít. Én nem azért nem teszem meg, mert igénytelen vagyok, vagy mert lusta vagy akármi, hanem mert csak rosszabb. Mindentől kipattogok és szőrbenövéseim lesznek. Persze azért nem "dzsungel". Eddig nem panaszkodtak. (Igaz csak két emberrel voltam olyan kapcsolatban h ez számítson.) A mostani barátom szerint, így sokkal szexibb, mert legalább úgy nézek ki, mint egy nő, nem úgy mint egy 8 éves. De engem már marhára idegesít.
2009. febr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Igen,mindenhol.Nő/34.
2009. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Odin777 ***** válasza:

fiú 22

igen ,de nem szedem le teljesen,herénél inkább csak kicsit lekaszálom mert nem akarok elvérezni :) már többször belevágtem pedig óvatos voltam..

2009. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!