Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem durva? Ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem durva? Ma mondott vmit az egyik fiúbarátom, tovább lent

Figyelt kérdés
szóval jó szokáshoz híven képeket mutatott facebookon csajokról akiknek olyan tipikus képeik voltak h kidobják a mellüket a pólóból, azt a részt kisatírozzák ps-sel, és megjelölik azt a részt hogy ":$<3" + csücsörítés meg ilyen alap dolgok:D és akkor igy ránézek a spanomra és mondom hogy "dehát ezek orbitális nagy r_bancok, drága.:D" "éés? leszarom:DD" "de még a fejük is ronda..:D" "hát megsúgom hogy nem is a fejüket nézem;):D" és tökre meglepődtem hogy ilyen a srác, mert jó persze sosem gondoltam hogy vmi kis jógyerek, de az hogy a r_bancokra bukik, nekem kicsit durva:D és így már nem csodálkozok hogyha a velem egykorú lányok pucsítós p_csakidobós képeket raknak ki magukról:D de vajon minden srác ilyen, és csak szerintem durva? vagy szerintetek is?
2011. ápr. 4. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szerinted durva. Az ilyen nőkre "bukást" szerintem igen súlyosan félreérted.

Ebben a környezetben ez olyasmit jelent, hogy jó egy toroklövésre. A nevük már nem biztos, hogy érdekli...

2011. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok olyan, őszintén engem sose tudott megfogni úgy egy női test, hogy -számomra- csúnya fej tartozott hozzá, még akkor se, ha bomba teste volt. Sőt, ilyen értékrendem valahogy nincs is, nem tudom megítélni, hogy milyen a tökéletes fenék és a tökéletes mell. Én mindig az összképet nézem.
2011. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat:) és szerintetek lehetséges hogy ezekkel a lányokkal csak "menőzni" akar előttem hogy ő milyen istencsászár hogy lesz_rja a lányok arcát ha jó a melle?:D amugy meg kedves első válaszoló nincs igazad, mert a legutóbbi csajjal akit igy megmutatott összejött és másfél hónapig jártak..:D ráadásul mégcsak nem is smároltak, jókérdés hogy micsináltak akkor ennyi ideig..
2011. ápr. 4. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy két menetre én is örülnék iylen csajoknak.

21F

2011. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az ilyen lányok csak szexre kellenek nekünk F/19
2011. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"amugy meg kedves első válaszoló nincs igazad,"


Elvesztettem a fonalat. Miért is? Miért volt csak másfél hónap? Mert nem jött össze a toroklövés. Mindenesetre nem lett egy életre szóló szerelem. :) Egy dologban biztos lehetsz, férfiként jobban át tudom érezni, egy férfi helyzetét egy ilyen szituban.

2011. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sok pasinak az számít, hogy jó legyen a teste, lehessen dugni és kövesse amit mond neki.. legalábbis nekem ez jön le. szóljatok ha nem:)
2011. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
úgyértem a fél hónapot hogy miért voltak ennyit együtt ha abszolút semmi nemvolt?:D ha amugy is ilyen cinikus állat a srác akkor simán elküldhette volna a francba két hét után:D egyébként természetesen jobban tudod férfi létedre, csak nem volt teljes a magyarázat a kérdéshez:)
2011. ápr. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!