Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy HMCS az osztályban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy HMCS az osztályban, és minden csaj körüllebegi, meg minden, engem szarba sem vesznek, és így elszáll az önbizalmam, pedig nem is kéne konkrétan randi, csak hogy normálisan beszélgethessünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a HMCS ?
2009. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha valaki úgy járna mint én, hogy nem érti az ilyen minősíthetetlen rövidítéseket:

[link]


Válaszom pedig: Próbálj közeledni, keltsd fel a figyelmüket valami különleges dologgal, amit ezek a ,,HMCS"-k nem tudnak.

2009. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát így jártál...az ilyenek sosem fognak észre venni ilyen szürke kisegereket!
2009. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyi menő csávó!:) Ne attól függjön,hogy van-e önbizalmad,hogy mások hogy viselkednek Veled!Az ilyen HMCS-k lesznek a legrobbantabb palik,ha felnőnek!Nálunk is ez volt,pedig jó régen voltam sulis!A csaj osztálytársaid pedig szánalmasak!Egy nőnek mindig legyen tartása és büszkesége!Szóval önbizalomra fel,és szard le a libákat!
2009. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Most komolyan ilyen emberek társaságár vágy? Tényleg az ő szintjükre szeretnél lesüllyedni? Mert akkor kezdj el cigizni, dorgozni, fesd be a hajad és hetetnte...bocsi naponta válts szexpartnert és vitasd ezeket meg velük. Továbbá beszéld ki őket a hátuk mögött, de azért a képükbe mosolyogj! Mert ilyenek a "nagy menők"


Szerintem ha ez eddig nem ment, most se fog!:) De erre légy büszke! Nem ezen fog múlni az önbizalmad, hidd el! Ha igazi barátokra vágysz(ugyanis csak igaz barátok tudnak önbizalmat tankolni beléd, nem ez az ember típus), akkor őket ne ebben az osztályban keresd!


Szerintem iratkozz be valamilyen tanfolyamra, ahol lehetőséged lehet minnál több emberre összehaverkodni. Nyáron( vagy amikor lehetőséged van) menj el táborozni, és nem feltétlenül a sulival. Legyél nyitott mindenkre és fel a fejjel!:)


Sok sikert!


-Tündérlány(17)-

2009. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Neeee...pontozzatok le, de ez a HMCS rövidítés nagyon szánalmas :D!

Bár lehet csak én nőttem ki ezekből :D !


25/f

2009. febr. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bzdmeg már itt kezditek szegény srác megalázását, a HMCS miatt.Szerintem vagány kifejezés.A lányok az én sulimban is ezekre a "majmokra" figyeltek.Az egyik majdnem úgy is nézett ki,mint egy majom...Én is ilyen csendes voltam,szorongtam,nem volt önbizalmam,de aztán mégis lett egy szép barátnőm. :)Valaki majd csak felfigyel rád hidd el. 25/f
2014. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Oké h szeretnél csajozni, de ha csak ilyen lányok vannak az osztályba, ne az osztályban kutakoss utanuk. Egyébként meg lehet h most az összes csajnak ,,menő" pasi kell, de hidd el ha felnőttök, az érett nőket csak olyan pasi fogja érdekelni mint amilyen te vagy.
2015. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!