Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj, akit egy randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, akit egy randi oldalról ismertem meg, kb 2 hete, és azóta MSN-ezünk. Már itt az idelye elhívni?

Figyelt kérdés
Jókat szoktunk beszélgetni, bár az utolsó pár napba nem igazaán, mert vagy én nem gépeztem, vagy nem volt fent, de az előző beszélgetések szerintem izgalmasak voltak :D
2010. júl. 24. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja.
2010. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán.
2010. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pont most van itt az ideje
2010. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is egy randi oldalon ismerkedtem meg egy sráccal. Még tavaly. Nálunk úgy volt, hogy hétfőn kezdtünk MSN-ezni, Ő már szerdán kért is egy randit tőlem és pénteken már találkoztunk is. :D:D

Már itt az ideje neked is, így van !

2010. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
itt az ideje megtanulni írni is.
2010. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt az ideje!


Sok sikert! :)

2010. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!