Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha egy csaj így hívna titeket "randi"ra?

Figyelt kérdés

Ő vett fel msn-re(5-6napja), és azóta mindig rám ír, sokat msnezünk, de még nem hívott el komolyan "randi"ra(csak poénból mondta,h menjek át hozzá:D). Amúgy csak látásból ismerjük egymást, itt lakik nem messze. Az utolsó beszélgetésünknél megkérdezte, hogy bejön-e nekem. Meglepett a kérdés, ezért hirtelen elkezdtem össze-vissza írogatni, mindenféle hülyeséget.:S Azóta már megbántam. Azóta már rám sem ír.:( Arra gondoltam, hogy ki hívom sétálni.:) Szerintetek, ha így hívom ki, ahhoz mit szólna? ->

-szia

-szia

-mit csinálsz?:)

-semmit

-és fél óra múlva mit fogsz csinálni?

-nem tudom

-akkor nem akarsz kijönni?


Tudom, nem nagy cucc, de tőlem ennyi telik.:D

16/L


2009. jún. 26. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Igaz én lány vagyok, de hogyha megkérdezte, hogy bejön-e neked, akkor valószínűleg te bejösz neki, így azt gondolom, hogy biztos nem utasítana vissza. :)

sok szerencsét!

2009. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem tökéletes megoldás. :) Amennyiben a "fél óra múlva mit fogsz csinálni?" kérdésre azt válaszolja, hogy nem tudom (vagy valami hasonlót), akkor nyert ügyed van.


17/F

2009. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ilyenkor szokott az lenni, hogy tuti nem válaszolja azt rá hogy nem tudom. De próba szerencse
2009. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Vaaagy ha esetleg tényleg azt mondaná,hogy van valami programja ,akkor: -mond le,mert velem leszel (:

Szurkolok ;D

2009. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Sztem ha nem lesz semmi programja akkor biztos h elmegy veled setalni:).......sok sikert:)
2009. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:D köszi szépen!:)

mikor megkérdezem, hogy "mit csinálsz?", akkor mindig azt írja, hogy semmit.:D de valószínűleg lesz akkora pechem, hogy pont most mást ír.:D azért remélem sikerül(yn):)

2009. jún. 26. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Határozottabban jobb lenne:

1. Akkor megmondom! Lejössz sétálni velem! :)

2. Gyere le sétálni.

3. Ha itt lennél előttem, hogy elmenjünk sétálni? :)

4. Mi lenne ha megsétáltatnál! :):):)

Persze nem volt mind komoly...

P87

2009. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én például nagyon örülnék neki, mert alapból lehet, hogy olyan mint én és fél rádírni, mert fél a kudarctól D:D
2009. júl. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmentetek sétálni?
2010. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!