Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még szűz vagyok,2hónap és 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szűz vagyok,2hónap és 17 leszek, viszont nagyon kívánom a szexet, és annyira várom már az első alkalmat, hogy már ott tartok h ha mondjuk egy buli után egy ismeretlennel feküdnék le, azt se bánnám meg. Ez normális?

Figyelt kérdés
És hol lehet olyanokat találni, akik tényleg megbízhatóak, de elég nekik egy "egyéjszakás kaland"? A külsőmmel egyébként nincs gond (bár eddig még csak 2 pasim volt), mindenki szerint szép vagyok, vékony, tehát nem ez az akadálya h eddig nem sikerült találnom senkit, akivel hosszabb távon működött volna egy kapcsolat. A max eddig 2 hónap volt, ameddig jártam az előző barátommal (vele lassan egy éve h szakítottam, tehát akkor nálam még szóba se jöhetett h esetleg lefeküdnénk) és légyszi ne oltsatok be, csak az írjon aki szeretne tényleg segíteni. :)
2011. ápr. 5. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy nem tetszik amit mondok, de ne tedd. Tartogasd ezt az ajándékot olyannak, akit igazán szeretsz. Ezt a dolgot csak egyszer élheted át az életedben! Tartsd többre magad!
2011. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Később piszkosul bánni fogod!SŐT! Szégyellni fogod ezt a döntésedet...Néha amikor már 30-on felül leszel a barátnők között mindig előjön,hogy ki hogy élte át az első szexet..Rá fogsz jönni,hogy kár volt qrválkodni,mert semmi romantika nincs abban amire készülsz,és vagy hazudni fogsz a többieknek,vagy mélyen hallgatni,és bánni,hogy az első férfi nem a tökéletes férfi volt..
2011. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ne csináld,késbőbb tuti megbánnád,ha meg nem akkor meg nagyon lezüllenél.

várjál még vele,de semmiképp ne így csináld,nagyon nem lenne jó,főleg nem az első.

egy egyéjszakás pasinak szerinted az lenne a fontos,hogy neked ne fájjon és élvezd?hát szerintem nem.

2011. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Huh ezek érdekes válaszok. A nőknek tényleg ennyire fontos az első alkalom? Meg miért általánosítotok, ismerek csajt akinek baromira nem számít, szóval lehet, hogy a kérdezőnek is menne (úgy érzem ő tényleg tudná élvezni a szexet :)).


A kérdés amúgy jó és fogós. Interneten semmiképp nem keresnék ilyet, nem lehet megismerni. A legjobb egy fiú barátod lenne, ha van ilyen, akiben tényleg megbízol és mellesleg tudod róla, hogy nem pofázik feleslegesen. Nem jó visszahallani az ilyesmit.

2011. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, és az utolsó válaszolónak: interneten semmiképpen nem akartam keresni, mert arról én is hallottam sokat h rengeteg veszélye van... és igen, vannak fiú barátaim, lehet h megfogadom a tanácsodat, köszi neked is:)
2011. ápr. 5. 13:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Degíteni akarok ezért írom, hogy ne így tedd meg. Miután túl esel rajta egy idegennel aki valszeg nem fog többet akarni, ott fogsz ülni és várni fogod, higy keressen, de nem fog. Érzelmileg ugyanúgy egyedül leszel mint most. Semmi nem fog változni csak a tudat, hogy nem vagy szűz. Később meg lehet kínos lesz ha a leendő barátod fog rákérdezni, hogy hogyan történt.
2011. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

én is azt mondom h ne tedd. 20-30 év múlva ha lesz gyereked és olyan viszonyotok lesz, h az ilyen dolgokat is megbeszélitek akk nem lennél rá büszke ha egy egyéjszakás kalandról kellene beszámolnod....nagyon szégyelnéd.

DE ha még mindig akarod akk írj üzit ;) x)

2011. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne menj bele egyéjszakás kalandba, főleg ha a neten ismerkedés nem megbízható számodra akkor az egyéjszakás meg az lesz? Fura gondolat illetve hülyeség, bocsi. Te tudod, ha ez kell neked. Én véleményem szerint a legjobb, ha komoly kapcsolatban veszíted el:) De ne azért járj valakivel, hogy csak azért. Inkább nem szóltamxD csináld azt amit akarsz:P
2011. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, a barátból való szex se különb az egyéjszakástól. Jobb párkapcsolatban megtenni hidd el:)
2011. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

abszolút megértem a helyzetedet. én 18 voltam mikor elveszítettem a szüzességemet egy egyéjszakás kalandban. már nagyon vágytam a szexre, és jó volt túl lenni rajta. nem tudom a csajoknak ez mennyivel másabb, de az én pasi szememmel ez csak dugás, semmi komoly.8)


most 25 éves, tapasztalt, figyelmes, jóképű srác vagyok, aki szereti a fiatal csajokat. szívesen segítek, ha gondolod, és tényleg csinos csaj vagy...8)

2011. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!