Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasi meghív egy pizzára mondjuk, és már úgy gondolja, hogy teljesen le vagy kötelezve neki, szóval azonnal jöhet a csók, a szex? Ennyire nagy a szegénység itt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Miért,úgy gondolja,kedves kérdező?:O

Milyen szegénységre gondolsz?

Ha ötfogásos vacsorára hívna meg,akkor lekötelezve éreznéd Magad vagy "érzelmi szegénység"-re gondolsz?Vagy mi van?:D

2011. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Pff neked ez erről szól? Etetnek-itatnak, satöbbi, ezért te szexuális ellenszolgáltatást nyújtasz?


Nem gyenge, hol nevelkedtél?


Hát azért, egy hófehér limóban csak könnyebben szétteszi a lábát a kisasszony.., ugye?

:D

2011. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem, 19/L, nem kéne lekötelezve éreznem magam mint lány, még akkor sem, ha 5 fogásos vacsorára hív a pasi.


DE! mégis ti, pasik úgy viselkedtek.


Példa: Megismerkedem egy sráccal a suliban, elhív egy fagyira, aztán meg fizet még egy capuccinot. Ezek után oda áll elém és várja, hogy megcsókoljam.

Vagy másik példa: Meghív egy pizzára, sétálgatunk, és a következő kérése az, hogy jöjjek fel hozzá (egyértelműen kiderül, hogy szexelni).

Vagy még egy példa: Mondja, hogy megihatnánk valamit. Elmegyünk egy kávézó, ott már húzza a száját, hogy sütit azért ne kérjek.. a rendelés végén meg rám mászik.

2011. ápr. 5. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Tudod, pl. lehetne "NEM"-et is mondani a meghívásra, és akkor nem lenne ilyen probléma.
2011. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Én sem azt mondtam,hogy érezd lekötelezve ilyen szempontból Magad...

Egyébként ez a három példa egy fiúhoz köthető?Vagy háromhoz?Mondjuk lényegtelen,de igaza van az előzőnek,nem muszáj elfogadni a meghívást,ha csak barátként tekintesz a srácra...:)

2011. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisasszony, ezek a srácok csak du.ni akartak.

Te meg kapcsolatot.

Ennyi. És igazat adok annyiban, hogy vannak akik ennyire szegények - érzelmileg. És a kérdés alapján teljesen félreértettelek.

Legyen szerencséd legközelebb!

2. voltam

2011. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj tudom miről beszélsz! Utálom ezt a fajtát! Én kb. soha nem "hivatom" meg magam, és általában ezeket vissza szoktam utasítani. De volt már olyan, hogy jó haverral beültem és meghívott egy kávéra sütire, aztán ebből is az jött le neki, hogy ez egy randi. pedig ilyen spontán dolog volt, még csak nem is az, hogy előre megbeszéltük. De mellesleg nem tudom, mit vagytok úgy kiakadva. Néha napján randizik is az ember, alap, hogy a férfi fizet - bár én fel szoktam ajánlani, és komolyan is gondolom, visszautasítják. De ha nem éreztem magam jól, vagy nem végül is nem olyan a férfi, amilyennek "lennie kéne", akkor is azt hiszi, hogy egyből mehet a csók stb. pedig egy randi is arról szól, hogy megismerd a másikat. Semmit nem kérhetnek cserébe, csak azért, mert meghívtak. Úgyhogy tudom miről beszélsz, nem, NEM vagy lekötelezve, csak azért mert meghívott egy étkezésre, nem kell semmit adnod cserébe, ha nem jön be végül.
2011. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!