Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire számít a pénz?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt: drága ruhák, iphone, kocsi, stb... És itt most nem az alfahímekről van szó, és nem is arra célzok, hogy a pénzével akar barátnőt fogni, csak úgy általában. Előnyben részesítitek az ilyen embereket? Tudom azt, hogy szegény ember is lehet jó ember, ugyanígy a pénzes is, és fordítva. Azt vettem észre a fórumon, hogy valahányszor kikerül egy ilyen kérdés, egyből támadó hozzászólások érkeznek. Egyfajta előítélet van a jobb sorsú emberek iránt. Gyakran mondjátok rájuk, hogy felszínesek, senkivel sem törődnek, és az ilyen fiú, legfeljebb a plázap*csáknak kell, és a normális lányoknak nem, miközben nem is ismeritek a személyt. Belül ugyanúgy lehet visszahúzódó és érzékeny, mint egy átlag, -vagy szegényember.
2011. ápr. 5. 18:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Nekem számít,hogy a barátom n legyen "csóró" mert azzal én is lealacsonyítanám magamat,hogy egy olyannal vagyok akinek semmije sincs.Szeretem ha a párom ellát ajándékokkal és költ rám.És szeretem ha a pasim divatos és drága márkás cuccai vannak.Ezzel is büszkálkedhetek mellette:)
2011. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

első igencsak pénzéhes p.csa vagy.

abbol a szempontból számít a pénz, hogy saját magát eltudja tartani(kortol függően persze) és ne a csaj tartsa el..

de ezen kívüól nem számít a pénz.: D

2011. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok első! de ugye nem is dolgozol? :)
2011. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már mindkét fajtával. Szegényebbel is és olyannal is akinek volt mindig elegendő pénze. A szegényebbel nagyon sokat veszekedtünk és sokszor a pénz miatt, mivel neki nem volt pénze eljönni hozzám, így mindig én mentem 120km-ert. Semmit nem tudott megvenni magának, mindent én vettem neki holott én 2 évvel fiatalabb és főiskolás voltam, ő meg munkanélküli, iskolázatlan. A másikkal most is együtt vagyok és meg kell mondjam sokban megkönníti a dolgot. Nem számít a pénz, de legyen arra amit ő akar és ne nekem kelljem már megvenni. Nincs drága kocsija, soha nem kérek tőle ruhát, és még saját háza sincs, gyűjt rá, de legalább tudom, hogy nem kilátástalan a helyzet. Szóval ennyiben fontos. Ne én tartsam el. 24L
2011. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

én nekem nem szàmít.. tàvkapcsolatban élünk, és jó lenne ha gazdag lenne, és többször jönne, mennék. vagy nem kéne sokszor aggódni, hogy miböl veszünk jegyet...

nekem nem fontos h ö legyen gazdag.. azt viszont nem tagadom hogy szeretnék gazdagsàgot...ki nem? :) majd együtt azok leszünk.. valahogy :D

én imàdom a baràtom és szerintem a legtöbb embernek nem szàmít a pénz

2011. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 szamóca. ***** válasza:
87%

ilyen szinten mint drága cuccok iphone... nem számít. nem érdekel.

olyan szinten érdekel, hogy tudjon igényes maradni + ha messze lakik akkor együtt meg tudjuk oldani a találkozásokat, közösen, nem kell csak neki fizetnie.

nem részesítek előnyben pénz miatt senkit, bár nyilvánvaló hogy ha egy adott férfit megkaphatok gazdagan és szegényen is, gazdagon választánám, de ugye ilyen választási lehetőségek nincsenek:) egyébként tök mindegy, nem mérvadó.

ami még fontos - és bár nem a pénzhez kapcsolódik sokan azt hiszik hogy mégis - hoyg nel egyen az a lábalógatós fajta. valamit cisnáljon, dolgozzon tanuljon akármi, de nem bírom elviselni ha egy ember élősködik a szülein és semmit nem csinál. felőlem utána elverheti a pénzét, egy forint nem kell belőle ez csak elméleti alap nálam.

2011. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nemszámít. A lényeg az, hogy el tudja magát tartani. (=
2011. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
elsö válaszoló, remélem olyan csajjal soha jövök össze.
2011. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez alapján döntök, de előítéletem sincs, bár tényleg van rossz tapasztalatom egy-két gazdag, beképzelt majommal, úgyhogy van, akinek az agyára megy a vagyona, de ettől függetlenül nem így mérem az embereket. Ha meg nagyon szegény, akkor az is számít, hogy miért? Más ha azért, mert nem talál jobb munkát, más ha azért, mert mondjuk minden pénzét elissza, vagy eljátssza az összes pénzét.
2011. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%

Első válaszoló vagyok:

Azt írtam,hogy számít igen.De azt nem írtam,hogy kötelessége engem elhalmozni ajándékokkal.Arra csak azt írtam ,hogy "szeretem ha kapok töle ajcsikat"!!!

Legyen igényes és igenis költsön magára.Nekem a külsö nagyon domináns,de mindenki más,ezért szép az élet:)

2011. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!