Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek számíta pénz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek számíta pénz, hiába mondjátok, hogy nem, válaszolnátok egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Most mégis....mennyi fizetést tartotok "jónak", amennyit egy pasi keres??


Kort is, fiúk is írhatnak!


2010. júl. 3. 22:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

80ezer. ha ennél kevesebbet keres arra 2 indokot fogadok el.

diákmeló ( suli mellett)

vagy keveset melózik ( szintén iskola mellett /miatt )

2010. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy ne én tartsam el.
2010. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D Kb konkrét összeget mondjatok légyszives..Jah és kort is szeretnék, és minél több választ
2010. júl. 3. 22:55
 4/23 anonim ***** válasza:
Az igényeitől is függ.
2010. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

Engem addig érdekel,amíg ki tudjuk fizetni a számlákat,és minden nap van mit enni.Ami azon felül van az a noun plus ultra.Ez szerintem kb olyan fejenként mint 70e,és akkor fent lehet tartani egy pici albérletet is.Persze nem baj,ha mind a ketten ennél többet keresünk,de vannak kényszerhelyzetek.

Alapvetően nem a pénztárca az elsődleges,ami alapján keresek,hanem műveltség és ész dolgában ne maradjon alattam.Így viszont kijön,h akiket megfelelőnek találok bőven nem küzdenek anyagi gondokkal.

De diák koromban én is csóró egyetemista voltam,és ha diákmunkából volt pénzünk,akkor abból volt,és sosem szerettem,a nagyon pénzes pasikat,mert nem szeretek kitartott lenni.


Szóval igen, fontos, de csak a létminimum eléréséig.Utána nem túlzottan érdekel,persze,ha van nem bánom,de nem ez alapján döntök.

2010. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt: 23N,aki azt a hosszút pötyögte.
2010. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Nálam nem a pénz számit,és nem úgy választok pasit sem,hogy milyen vastag a tárcája.csak annyit,hogy ha elmegyünk inni valamit,ne én hivjam meg őt.
2010. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Több legyen a minimálbérnél... :D
2010. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Ha úgy kérdezted volna, hogy "Lányok, számít nektek a pénz?", az összes válasz az lett volna, hogy nem, nem számít.


Most, hogy úgy kérdezted: "számít a pénz, hiába mondjátok, hogy nem", mindegyik okosan beírja a minimálbért vagy annak 110%-át.


A valódi válasz persze az, hogy a nők pénzigénye az életkor függvényében fordított U-görbét ír le. 15-16 éves korban még nem számít, aztán nőnek az igények. 18 éves korban már jól jön, ha a fiúnak van pénze bulizásra, taxira stb., 20 éves korban már nagyon imponáló, ha autója is van stb., és az igények a 20-as évek közepén érnek el egészen irreális szinteket, amikor az lesz a minimum, hogy a férfinak lakása, autója és banki középvezetői állása legyen, majd onnan fokozatosan csökkennek egészen addig, amíg megint mindegy nem lesz (kb. 35 éves korra).

2010. júl. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
utolsónak: persze aki magát el akarja tartatni vagy 18évesen meghívatni mindenre, annál így megy, de ne általánosíts. én 21 évesen úgy vagyok vele, hogy tényleg nem érdekel mennyi pénze van, nem a bankszámlájával járok hanem a pasival. annyi számít h ha elmegyünk valahova ne én fizessem a piáját buliját. felesbe mindent és ennyi. de azt nem csípem ha egy egészestés bulira eljön egy ezressel. de ha megmondja h nincs pénze vmi olcsóbb programot találjunk, az is adható nyilván. a jövőben meg ha családon lesz, akkor is kb. ennyi, hogy ne nekem kelljen eltartani.
2010. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!