Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyit számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyit számít a pénz? Csak őszintén

Figyelt kérdés

szóval ha látnátok, hogy egy fiún drága óra lenne, márkás ruhák, többtízezres telefonja, szórná a pénzt, és kocsival járna ide-oda, akkor ti hogy viszonyulnátok hozzá?


tényleg csak őszinte válaszokat várok


2010. jún. 4. 15:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hat lehet h van penze...de attol ki tudja milyen a belsoje. Szoval oszinten engem nem erdekel a penz!!! Altalaban a penzes fiu bekepzletek is...
2010. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%

1 svájci frank=208 forint

1 svéd korona=29.32 forint

2010. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

nekem nem számít. najó ne legyen egy csóró akinek még kenyérre sem telik. de nem kell ez a sok lukszus. elég egy normális kinézet. nem kell kocsi se semmi. nem a pénzt szeretem, hanem a fiút. és ez szerintem így természetes. ha meg mégis van kocsija az csak annyiból jobb, hogy több helyre mehetünk el.

L/18

2010. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%

fontossági sorrendben:

1. nagy arc. hogy humoros-e vagy igaz amit mondasz mindegy, csak hangos legyen és konstans

2. pénz

3. izom

4. kocsi

5. ruha

(órához hülyék a csajok, egy bumszli police jobban bejön nekik mint egy svájci.

a telefont nem nézik)

2010. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

utalom ha valaki menozik es szorja a penzt. tovabba az egy dolog hogy neha jol esik ha fizeti a szamlat, meghiv egy italra vagy esetleg elvisz egy olyan buliba amibe maskepp nem mennek el, de efolott mar hulyen ereznem magam hogy kolt ram es en nem tudom viszonozni a draga ajandekokat. nem vagyok hott csoro, amire szuksegem van mindig is meg tudtam venni magamnak. par figyelmesseg jol esik, de efolott csak hulyen ereznem magam.


jo ha van a fiunak kocsija mert nagyon kirandulos vagyok es nekunk kozos csaladi autonk van amit ritkan kapok. de hogy egy 15 eves VW-je vagy egy Audija van.... annyira nem szamit. es persze az sem minusz pont ha nincs kocsija.


ugyhogy engem a sok penz egyaltalan nem vonz, epp ellenkezoleg. mondjuk lehet h kesobb fontosabb lesz, amikor mar megelhetes, gyerek, stb kerul szoba, de akkor sem leszek senkivel egyutt a penzeert.

21L

2010. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"szóval ha látnátok, hogy egy fiún drága óra lenne, márkás ruhák, többtízezres telefonja, szórná a pénzt, és kocsival járna ide-oda, akkor ti hogy viszonyulnátok hozzá?"


Akkor tudom, hogy egy gazdag, de agyilag zokni pasi áll velem szemben. Valahogy jobban bejönnek azok, akik a vagyonukat utazásra, könyvekre, kultúrprogramokra költik. Egy idióta piperkőcnél még a templom egere is jobb.

2010. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%

Egyszerű mezei lányok hiába akarnának gazdag pasikkal kezdeni, azoknak ott vannak a modelcsajok. A gazdag pasi megteheti, hogy szép csajt választ magának, és azok közt is megválogatja, hogy melyiket.

Így nyilván olyan lányok mondják, hogy nem kéne, mert biztos hülye, akinek esélye sem lenne nála. De ha meseszerűen úgy alakulna, hogy egy ilyen pasas megkörnyékezi, nem mondana nemet.

2010. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
jaja az biztos
2010. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

na mindenkiből megszólalt a nagy önérzetes hogy neki nem a pénz miatt kell a pasi, DE AZÉR JÓ HA VAN KOCSIJA mer több helyre elmehetünk, meg AZÉR JÓ HA KIFIZETI A SZÁMLÁT... stb stb...

hát szerintetek??? egyértelmű! nagyban számít és befolyásolja a lányokat a pénz! tudat alatt, akkor is ha amúgy tényleg nem érzi hogy fontos lenne, tudat alatt vonzódik a biztonsághoz! ez biológiai ösztön. biztonságérzetet az kelt (többek között) ha valakinek futja autóra, drágább cuccokra. ez biológia, nem tudjátok meghazudtolni! azzal érzik jól magukat egyszerűen akiknek van...

2010. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ez azért így nem igaz elég jól állok pénzügyileg,és egy elég szerény csaj mégis kitett.
2010. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!