Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamit elszúrtam az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit elszúrtam az első csóknál. Segítenéteek?

Figyelt kérdés

Mikor először csókolóztam, borzasztórossz volt. a srác úgy csinált a nyelvével mintha nemistudom nyalna vkit ott lent XDD ilyen gyorsan vagy áá nemtudom. nekem meg aztmondta h majdnem megfulladt mert "ledugtam a nyelvem a torkán" -.- egyáltalán nem élveztem. most pedig alakulóban van valami egy sráccal, és nem szeretnék előtte beégi, mert ő már nagyontapasztalt ilyen téren:/. Kérlek segítsetek, hogy csináljam, hogy legalább ő élvezze?

NEMRÖHÖG EGYÜTTÉREZ! xdd

előre is köszönöm:')


2011. okt. 22. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Haha :"D

Amúgy sosem értettem, hogy lehet "elrontani" vagy "megtanulni" csókolózni. Szerintem ez egy ösztönös dolog és csak a két félen múlik. :D Szerintem túlságosan ráparáztál, ne készülj rá, majd jön magától és akkor érezni fogod mit hogyan csinálj. Azzal a sráccal valószínűleg nem nagyon voltatok egymásra hangolódva. :)


Amúgy hány éves vagy, megkérdezhetem?:)

2011. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, 15 :)
2011. okt. 22. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is érdekes volt az első csókom, de nem mondta a srác, hogy béna lettem volna... bár tény, hogy én így éreztem :D amúgy én is csak azt tudom mondani, mint az első ^^
2011. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha olyan tapasztalt, akkor sima ügy-hagyd, hogy megcsókoljon, aztán a többi megy magától...ne izgulj, te jó leszel!:))
2011. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

huu nekem is az első nagyon rossz volt... fura volt, izgultam nem tudtam hogy mit csináljak :D de az a pasi... fúú:$ mondjuk a sráccal azóta se beszéltem :'D (ez ugy 1 hónapja)


de utána már a második sokkal jobb volt, meg a harmadik :D mondjuk ezek ittasan történtek, de jók voltak :D

2011. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is leoltott a csaj, akivel próbálkoztam utoljára, hogy milyen agresszív vagyok. Bezzeg a lába közt nem volt vele gond az agressziómmal, erről ennyit.
2012. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!