Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl? (Hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl? (Hosszú kiegészítés)

Figyelt kérdés

Elsö látszatra talán azt fogjátok gondolni, hogy nem idde illik ez a kérdés...


Èn, külföldön élek, és mikor jogsit akartam csináltatni, néztem itt svédországban és hat ellég drága volt. Másrészt mindenki csak arrol beszél hogy hányszor buktatták le a vízsgán, meg több okk miatt is azt a képet kaptam hogy itt nagyon bonyolúlt a dolog.

Hát rákerestem google´en és láttam hogy magyarországon kb fele az ára.

Hát le mentem, és 2 hónap alatt meg lett a jogsim.


Azóta, akárkinek mondom hogy magyar a jogsim, és nem svéd, (hissz svédországban élek) mindenki mondja, ááh, de azt én is tudnám ott meg, hogy az nem olyan jó mint itt satöbbi.

Csak két ember, (és ezek nö-nemüek voltak) mondtak olyasmit hogy jó volt hogy le mentem.


Kíváncsi lennék hogy itt, ( vagy hát, ott, Magyarországon )mit gondolnak az emberek erröl a dologról.


2011. ápr. 5. 19:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindenki "ólt" merthogy külföldön csináltattam, kb, ez a lényeg
2011. ápr. 5. 19:02
 2/5 anonim ***** válasza:

nézd gyermek.

az a helyzet,h a magyarokat lenézik európa szerte.

svédország,meg az egyik legstabilabb állam európában.

benne van az emberekben az a felfogás,h amit ők csinálnak az a legjobb.szerintem ezért van ez.

2011. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy hol csináltattad?lényeg hogy megvan.oltogató emberekkel minek foglalkozol?
2011. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"benne van az emberekben az a felfogás,h amit ők csinálnak az a legjobb.szerintem ezért van ez"


Pontosan ezért van ellégem ebböl az országból, sajnos meg magyarországon kicsit fordítva van, ott meg mintha sokan azt gondolják máshól jobban csinálják.

2011. ápr. 5. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:
több válaszra remélkettem...
2011. ápr. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!