Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim nem akarja elmondani h mivan vele? Kiegészités lent

Figyelt kérdés
Amikor kérdezem azt mondja semmi meg h még saját magától is megakar védeni annyira szeret pedig ilyenkor tudom h ekkor van a legnagyobb baj nála mondjuk sokat szenvedett 18 éves léttére az apja elhagyta kűlföldön van az uj családjával őt csak pénzeli ő az uncsitesójaékna él az anja meg meghalt mert az apja verte a tesója is meghalt nemrég de ő még mindig tud mosolyogni annyira nehezen nyilik meg hiába kűzdök nemakar bennem megbizni pedig nagyon szeretem és ezt számtalanszor bizonyitottam is neki. ha veszekszűnk mindig rámhagy mindent és aztmondja rendben én meg elhiszem már nemegyszer volt igy de utánna mindig az ágyban kötűnk ki. Mit tegyek h jobban kinyiljon nekem?
2011. jún. 11. 22:13
 1/6 anonim válasza:
100%
semmit. ő ilyen. ha nem bírod hagyd el.
2011. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így történt, ahogy írtad, az nagy trauma neki! Adj még neki egy kis időt, szeressétek egymást, csináljatok sok közös programot, és sok-sok beszélgetés! Alap témákról is! Sok sikert Nektek!
2011. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aztmondta sz uncsitesója akivel nagyon jóba vannak h elöbb utóbb megfog nyilni nekem de mégegy ilyen pasit nemtalálok mint ő és igaza van
2011. jún. 11. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom ne znam
2011. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lupul ucide a prom vinatorul.
2011. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Akkor tarts ki mellette, és tényleg, beszélgessetek sokat, az nagyon sokat tud segíteni bizonyos esetekben! Éreztesd vele továbbra is, hogy szereted, és ő is veled. :)
2011. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!