Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azt gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azt gondolom, nem érdemel meg engem egy lány sem, ugyanakkor én bárkit megérdemlek?

Figyelt kérdés

nem tudom elmagyarázni miért gondolom.

(korábban egy válaszban kérdeztem, gondoltam itt inkább)

21f


2011. ápr. 5. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azért, mert nincsen a közegedben olyan lány, aki neked való lenne. Lehet, hogy egoista vagy, bár én nem hiszem. Inkább csak (sztem) nincs a köezeledben olyan lány, akire te vágysz.
2011. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyen kijelentés után inkább fordítva gondolnám. Ha még azt írtad volna, hogy téged senki nem érdemel meg..nah akkor is egoistának gondoltalak volna, de így hogy te bárkit megérdemelsz...Miért gondolod ezt?Annyira jól nézel ki, meg jófej vagy meg okos stb?
2011. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hát hogy őszinte legyek, helyesnek tartom magam, meg jófejnek is, de egom az egyátalán nincs.

Az elméletem még most sem tudom miért lehet.

2011. ápr. 17. 17:16
 4/13 anonim ***** válasza:

"helyesnek tartom magam, meg jófejnek is, de egom az egyátalán nincs"

Ez majdnem úgy hangzik, mint az, hogy szép is vagyok, meg okos is, de legfőképp szerény.

Akkor az, akit te meg fogsz érdemelni, ő viszont nem érdemel meg téged, hogy is van ez...? Nem kellene legalább egy lánnyal kivételt tenned, csakhogy megérdemeljétek egymást. De csak akkor, ha te is értéket találsz benne, nem csak úgy rámondani.

Szerintem Te egy nagyon-nagyon beképzelt vagy, ilyen beállítottság mellett nem mondom, hogy nem lesz kapcsolatod, de tartós biztosan nem.

Azt fogod felé sugallni, hogy érezze magát megtisztelve, hogy szóba állsz vele.

2011. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert még nem ismersz...engem biztos nem érdemelsz meg...túl jó vagyok hozzád...

17L

2011. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

utolsóelőtti, tévedésbe ne essék. nagyon kedves tudok lenni azzal, akivel beszélek.

a beképzelt szót pedig kikérem magamnak...soha senki nem mondta rám eddig. te vagy az első!

2011. ápr. 17. 17:34
 7/13 anonim ***** válasza:
az első első mondatával tökéletesen egyetértek
2011. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsó...Neked bejönnek mély hangú pasik ugye? ;)
2011. ápr. 17. 17:41
 9/13 A kérdező kommentje:
mm 17.30ra gondoltam.
2011. ápr. 17. 17:45
 10/13 anonim ***** válasza:

"beképzelt" vagyok

Bocs, hogy az önérzetedbe gázoltam, de abból az egyetlen mondatból egyértelműen az jött le, hogy senki sem érhet a közeledbe se, nagyságrendekkel jobb vagy mindenkinél. Lehet, hogy csak annyi hiányzik, hogy úgy isten igazából beleszeress valakibe, akkor majd nem fogsz a kérdésedben megfogalmazott dologgal foglalkozni.

Még egyszer bocs. Sok sikert!

2011. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!