Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak tovább, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak tovább, vagy felejtsem el inkább? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Megtetszett apum munkatársa. Nem beszéltünk sokat eddig, csak párszor találkoztunk, nem kettesben, hanem munkahelyi szinten. Bejelöltem facebook-on, vissza is jelölt. Írtam neki egy üzenetet, amiben leírtam, hogy tetszik nekem. Másnap válaszolt rá, hogy akkor talán ismerkedjünk meg. Utána napokig nem volt semmi. Nagy nehezen rászántam magam, hogy oké akkor írok én. Ráírtam chat-en egész jól eldumálnunk. Mondta, hogy zavarja, hogy apum a munkatársa, erre mondtam én, hogy oké akkor felejtsük el. Azt válaszolta, hogy ne, ismerkedjünk. Amikor elköszönt, írta, hogy személyesen majd meg ismerem őt. Örültem is neki, hogy ilyeneket ír. Megint jött néhány nap szünet. Sajnos elég nehezen tudok várni. Ráírtam, hogy szeretnék vele találkozni és jobban megismerni őt, ha van kedve találkozni akkor írjon. A gond az, hogy mindig napokat vár a válasszal. Közben látom, hogy chaten fent van. Nem akarok ráírni, próbálok várni, nehogy zaklatásnak vegye. (mind ketten 22 évesek vagyunk)
2011. júl. 22. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs korkülönbség, akkor nincs gond... lehet, hogy apukádnak is bejönne a dolog, hogy ilyen csávóval ,,vagy" akit ismer:)
2011. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretne megismerni akkor rádírna vagy többet érdeklődne szerintem.
2011. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki a végét, aztán vagy lesz belőle valami vagy nem.
2011. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azzal van a gond, hogy napokig nem reagál, fent van chaten is de nem ír rám!
2011. júl. 22. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom nem szép, de én ugyanígy vagyok egy csajjal... ő írt,hogy meg akar ismerni, szal akkor tegyen érte. Szerintem írj rá!

(első)

2011. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem teszek érte! Írtam is neki megint, de semmi reakció.Nem vagyok egy sokat várós típus. Szerintem tudnia kellene hogy mit akar.
2011. júl. 22. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor írd neki azt, hogy határozzon. (Y)
2011. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!