Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy lányba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba a munkahelyemen és nem tudom mit tegyek. Próbálkozzak vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik hogy én is bejövök neki, de mégsem jutunk egyről a kettőre. Mikor melózunk akkor teljes az összhang, bármiről tudunk beszélgetni. Ráadásul gyakran van hogy "véletlenül" megfogja a kezemet, meg átölel. Viszont mikor hívtam volna hogy mennyünk el valahova, akkor az volt a válasz hogy nem akarja a munkát a magánélettel keverni... Érti valaki hogy mi ilyenkor? Ja és hogy még egyszerűbb legyen: én vagyok a főnöke. Ti mit szűrtök le ezekből?
2009. febr. 28. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egy korábbi rossz tapasztalat lehet a visszatartó erő....
2009. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet. Évek óta nincs barátja.
2009. febr. 28. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarja a munkát a magánélettel keverni..."

Hát tudtára kell adni, hogy munkáról szó se lesz, nem fognak keveredni a dolgok. A legjobb, ha nem is munka közben hívod el, hanem amikor nem dolgoztok, mert akkor tényleg nem keveredik. Szerintem megéri próbálkozni, ha egyszer sikerül vele leülni és beszélgetni, sokminden változhat.

2009. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
van egy mondás miszerint:"házinyúlra nem lövünk." sztem ezt érdemes jelen helyzetrben is betartani,főleg ha a főnöke vagy:s mi lenne miután esetleg szakítotok? nagyon nehéz lenne úgy dolgozni:S és akármennyire is modnják,nem lehet a magánéletet a munkától elválasztani:S
2009. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint kollegák azt mondanám durr bele. De így hogy a főnöke vagy kicsit necces a dolog.


Mi lesz ha esetleg ki kellene rugni. Vagy ha nem jól dolgozik és le kell cseszni Ezek már morális kérdéseket is felvetnek.


Nehéz helyzetben vagy az biztos.


25/f

2009. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül mi lett kérdező?
2018. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!