Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes döntés, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés, ami mindkettőnknek jó?

Figyelt kérdés

Február elejétől vagyok együtt a párommal. Ő elég jómódú, sok mindent megengedhet magának, a szülei is nagyon sokat segítenek neki anyagilag, velük él, semmilyen költsége nincs. Én nem vagyok ilyen szerencsés. Magamat és a beteg anyukámat kell a fizetésemből eltartanom. Nem panaszkodom, de mindent nem engedhetek meg magamnak. Közeledik a Húsvét, és a párom külföldre készül a barátokkal. Hívott engem is, de nem engedhetem meg magamnak. Ha elmegy, és én maradok, nagyon rossz lesz nekem.(de nem fogom neki azt mondani, hogy miattam ne menjen!)Viszont elég sűrűn utazgatnak ide-oda, én meg jó ha egy pár napot megengedhetek magamnak Magyarországon 1x egy évben.

Most ne menjen miattam sosem?

De ha meg megy, hogy néz ki, hogy a barátnője mindig itthon marad?


2011. ápr. 6. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
dugjatok félre!ha nem válik be akkor még arrébb dugjatok!
2011. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értelmesebb választ szerettem volna...
2011. ápr. 6. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát még eléggé az elején jár a kapcsolat de ha a srác is komolyan gondolja akkor ezt alapból ugy kellett volna rendeznie hogy ő fizeti ki vagy épp magától dönt ugy hogy nem megy.

De ha nem ismeri a körülményeidet akkor nem tudja hogy mivan.

2011. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismeri az anyagi helyzetemet.
2011. ápr. 6. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a srácot de hát nem tudom..

Én vagy elvinném a magam pénzén vagy pedig nem mennék.

Ha meg rábeszéled hogy ne menjen akkor a haveroknak nem fogsz bejönni ha rábeszéled hogy elvigyen akkor meg megfordulhat a fejében hogy csak a pénze kell.

Ugy hogy szerintem szépen mosolyogva integess nekik és várd meg míg visszatér.

Ezeket gondold végig.

2.voltam

2011. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neki kéne fizetnie a te utadat is...Nem, nem pasikihasználós pénzéhes szajha vagyok, csak szerintem ha ismeri az anyagi helyzeted, és a sajátját, és nem akarja hogy otthonmaradj mert neked se jó, akkor eléggé evidens hogy ő fizet...
2011. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!